ČÁSLAVMFK Trutnov
st 23. 8. 2023 18:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 1. kolo
852_20230822_154243.jpg

Čáslav v dohrávce prvního kola přivítá ve středu MFK Trutnov

Fotbalisté Čáslavi neměli příliš času na to se oklepat z domácí prohry 0:3 s Novým Bydžovem. Hned ve středu 23. srpna totiž v dalším domácím zápase hostí v dohrávce prvního kola MFK Trutnov. Soupeř z Podkrkonoší v minulé sezóně obsadil pěkné páté místo. V dosavadních dvou zápasech nové sezóny ale získal jen bod, a to za remízu 1:1 na půdě nováčka soutěže – Spoje Praha.

„Nečeká nás vůbec nic jednoduchého. Nám se sezóna komplikuje již od úvodu, kdy nás podobně jako vloni kosí zranění. K tomu se přidá dohrávka ve všedním dni, kdy má většina hráčů pracovní povinnosti, takže tentokrát budeme mít opravdu problémy se složením sestavy, protože jsem napočítal hned sedm absencí,“ kroutil hlavou trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Jeho tým je po dvou odehraných zápasech prozatím na nule: „Obě utkání měla podobný průběh. Soupeř si v hlubším bloku počkal na naše chyby, které bohužel přišly,“ hlesl Svoboda a navazuje: „Těch se musíme tentokrát vyvarovat. I přes absence poskládáme tým tak, abychom se pokusili se silným Trutnovem urvat tři body. Věřím, že kluci tentokrát k zápasu přistoupí daleko zodpovědněji a potěšíme diváky kvalitním výkonem,“ uzavřel.

Zápas má výkop v Čáslavi ve středu 23. srpna v 18 hodin. V současné době probíhá rekonstrukce opěrné zdi u hřiště s umělou trávou. Je tedy uzavřen hlavní vchod na stadion. Na ten se můžete dostat pěšky po příjezdové cestě podél pivovaru nebo cestou od zimního stadionu.