ČÁSLAVSportovní klub Kosmonosy
ne 17. 9. 2023 16:30 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 7. kolo
907_20230915_102612.jpg

Čáslav v neděli vyzve Kosmonosy: „Musíme urvat tři body,“ hlásí trenér Svoboda

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím stadionu Pod Hrádkem přivítají celek Kosmonos. Domácí celek po venkovní prohře v Letohradu potřebuje notně bodovat. To samé ale platí pro celek z Mladoboleslavska, který dosud nezískal ani bod!

„Byť pohled na bilanci Kosmonos může veřejnost svádět k tomu, že získáme další tři body, my jsme v tomto ohledu opatrnější. Viděli jsme poslední zápasy soupeře, který měl vyloženě smůlu na to, že neproměnil gólové šance a je stále na nule,“ podotkl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „My jsme zase lacino poztráceli body ve venkovních duelech, a tak nám nezbývá nic jiného, než na domácí půdě podat stoprocentně koncentrovaný výkon, který nás dovede k zisku tří bodů. V divizi není slabého soupeře,“ připomněl trenér Čáslavi.

Do Čáslavi se v průběhu tohoto týdne vrátil Václav Slavík. „Jsme rádi, že jej máme zpět. Zvýší nám konkurenci na krajích hřiště, nicméně zase budou chybět jiní. Když bych měl být konkrétní, tak nemáme k dispozici hned pětici hráčů, a to je už znát. Musíme se s tím ale nějak vypořádat a dojít si pro tři body,“ sdělil Svoboda.

Čáslavští nemají s celkem Kosmonos příliš dobrou bilanci. V pěti vzájemných duelech ani jednou nevyhráli! Podaří se jim to v neděli?!

Zápas má výkop v Čáslavi v neděli 17. září v 16:30 hodin. V současné době probíhá rekonstrukce opěrné zdi u hřiště s umělou trávou. Je tedy uzavřen hlavní vchod na stadion. Na ten se můžete dostat pěšky po příjezdové cestě podél pivovaru nebo cestou od zimního stadionu. Vzhledem k tomu, že dojde rovněž ke kolizi s hokejovým zápasem Čáslav – Kutná Hora, který startuje v 17 hodin, doporučujeme fanouškům z Čáslavi dorazit na stadion pěšky nebo na kole. Děkujeme!

Vzájemné zápasy:

Aktuální tabulka soutěže: