ČÁSLAVFK Admira Praha
st 9. 8. 2023 18:00, Mol Cup
839_20230808_152333.png

Čáslav v prvním kole poháru vyzve třetiligovou Admiru Praha

Fotbalisté Čáslavi se své soutěžní premiéry dočkají ve středu 9. srpna. Na stadionu Pod Hrádkem od 18 hodin vyzvou v prvním kole Mol cupu třetiligovou Admiru Praha.

Fanoušci v Čáslavi měli své ovečky vidět v soutěžním zápase již v neděli, zápas s Trutnovem byl ale kvůli nezpůsobilému terénu odložen. „Každé přeložení soutěžního zápasu z víkendu do pracovního týdne je pro nás samozřejmě komplikací,“ povzdychl si trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „Věřím ale, že ve středu již bude hřiště hratelné a pohárový zápas se uskuteční v úředním termínu.“

Třetiligová Admira Praha do sezóny vstoupila prohrou s výrazně posíleným béčkem Slavie Praha, kterému na domácí půdě podlehla vysoko 0:4.

V loňské sezóně Mol Cupu vypadl tým z pražských Kobylis v prvním kole, když podlehl týmu Baník Most-Souš na jeho půdě 2:1. Čáslav dokráčela do kola druhého, kdy vloni prohrála na domácí půdě vysoko s prvoligovým Hradcem Králové 0:11.

O soupeři postupujícího do druhého kola rozhodne los, do kterého už zasáhnou i týmy z FORTUNA:LIGY, proběhne v pondělí 14. srpna od 11:00. Přímý přenos bude vysílat ČT sport.

Zápas má výkop v Čáslavi v 18 hodin. V současné době probíhá rekonstrukce opěrné zdi u hřiště s umělou trávou. Je tedy uzavřen hlavní vchod na stadion. Na ten se můžete dostat pěšky po příjezdové cestě podél pivovaru nebo cestou od zimního stadionu.

Zdroj: livesport.cz