BENÁTKY N/JČÁSLAV
134_20240402_113116.jpg
175_20220114_121745.jpg

Čáslav vstupuje do turnaje v Brandýse nad Labem soubojem s Benátkami n/J

Po dvou a půl měsících vyběhnou fotbalisté Čáslavi opět k utkání. V sobotu 15. ledna se v rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem střetnou s divizním celkem Benátek nad Jizerou. Zápas začíná v 10 hodin dopoledne na umělé trávě Na Spořilově v Brandýse nad Labem.

Čáslavští začali se zimní přípravou ve středu 5. ledna a mají za sebou již šest tréninkových jednotek. Bohužel již na začátku se trenér Jakub Svoboda potýká s absencí některých hráčů, které trápí zranění, či nemoc. „Mimo tréninkový proces máme stále Vyhnánka, Hannicha, Macha, Kulhánka a Havrdu. K nim se navíc přidali nemocní Tůma, svalové zranění trápí Kubína. Je toho na úvod přípravy vcelku dost,“ povzdychl si Jakub Svoboda.

Přes všechny trable však Čáslavští disponují širokým kádrem. „Naštěstí si i tak můžeme dovolit v úvodu turnaje pošetřit straší hráče Vančuru a Mráze,“ uvedl trenér Čáslavi a navázal: „Máme v plánu v prvních třech přípravných zápasech zkoušet především hráče, kteří přišli z juniorky nebo případně nedostávali v podzimní části sezóny tolik prostoru,“ prozradil Svoboda.

Jak se povede Čáslavi vstup do zimního turnaje v Brandýse nad Labem? O tom se můžete přesvědčit již v sobotu 15. ledna od 10:00 na UMT Na Spořilově.

Zdroj titulní foto: https://tlsokolchotetov.rajce....