SK Vysoké MýtoČÁSLAV
so 4. 11. 2023 14:00 @ Vysoké Mýto / tráva, Fortuna Divize C, 14. kolo
147_20240430_091055.jpg
1009_20231103_093910.jpg

Čáslav vyráží do Vysokého Mýta zlomit nepříznivou bilanci na hřištích soupeřů

Šestkrát se fotbalisté Čáslavi představili v této divizní sezóně na půdě soupeře. Šestkrát odešli ze hřiště poraženi! Tuto nelichotivou bilanci se svěřenci trenéra Petra Jandy pokusí zlomit v sobotu 4. listopadu na půdě SK Vysoké Mýto.

Čáslavi se ale do cesty postaví ale celek s parádní formou! Celek Vysokého Mýta v posledních pěti utkáních hned čtyřikrát vyhrál. Naposledy na domácí půdě přehrál Spoje Praha 3:1. „V utkání s kvalitním protivníkem jsme potvrdili dobrou formu a pohodu z posledních týdnů. Radost z další výhry a prvních soutěžních branek Fandy Šplíchala v našem dresu,“ uvedl po utkání trenér domácích Filip Klapka, jehož tým se vyšplhal již na čtvrtou pozici tabulky.

To Čáslavští jsou úplně v jiném rozpoložení. Prohráli již šestý zápas v řadě a krčí se na dně tabulky. Naposledy v domácím prostředí prohráli s celkem Benešova 0:2. „Provází nás laciné chyby, které nás sráží. Musím ale kluky pochválit za bojovnost, fotbalovost. Protože Benešov je jedním z nejfotbalovějších týmu, když mají v kádru tři bývalé ligisty a my jsme byli do vyloučení lepším týmem. Šance jsme ale nedali. Na výkonu, co jsme předvedli se ale dá stavět. Každý zápas uděláme ale triviální chybu a jsme za to trestaní,“ konstatoval po utkání s Benešovem trenér Čáslavi Petr Janda.

Utkání ve Vysokém Mýtě se odehraje v sobotu 4. listopadu od 14 hodin.

Zdroj tabulky: livesport.cz