LUŠTĚNICEČÁSLAV
so 23. 4. 2022 17:00 @ Luštěnice, I. A třída sk. B, 22. kolo
296_20220425_104859.jpg

Čáslavská juniorka přivezla z Luštěnic bod za bezbrankovou remízu

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Luštěnic. Na půdě tabulkového souseda uhráli čáslavští mladíci bezbrankovou remízu. Do utkání zasáhla v dresu Čáslavi řada dorostenců, kteří se v zápase neztratili. Špičák dokonce v závěru zápasu trefil břevno branky domácích!

Luštěnice – Čáslav B 0:0

„Do utkání jsme opět nastupovali v improvizované sestavě, kdy nás trápí nedostatek hráčů z důvodů různých zranění, ale i přesto jsme nepodali vůbec špatný výkon,“ řekl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků.

„V prvním poločase jsme si toho příliš nedokázali vypracovat a hrálo se především na naší polovině. Nedokázali jsme udržet míče v útoku, a tak jsme byli stále v permanenci,“ přiznal Jirků.

„Ve druhém poločase jsme udělali změny a začalo se nám dařit držet míč nahoře a dostat se více do hry. Zároveň jsme si dokázali vypracovat nějaké šance, kdy chvíli před koncem Špičák trefil břevno. Škoda, mohlo to tam padnout. Musím ale uznat, že soupeř nepředváděl špatný fotbal, byl velice důrazný houževnatý a napadal nás vysoko,“ všiml si Lukáš Jirků.

„Na druhou stranu jsme byli velice obezřetní a soupeře jsme do větších příležitostí nepouštěli. A musím kluky pochválit za velice povedené výkony, kdy všichni nechali na hřišti všechno. Takhle se bojuje o body. Jsem rád, že za nás šlo pět dorostenců, kteří dopoledne odehráli těžké utkání proti Kolínu a i tak odmakali toto utkání na sto procent. Čtyři z nich odehráli dopoledne devadesát minut. Především Špičák, který má během jednoho dne v nohách sto osmdesát minut. Klobouk dolů,“ pochvaloval si Lukáš Jirků.

Bez branek.

Rozhodčí: Stránský – Hanák, Vyhnal. Žluté karty: Mísař – Trekoval, Lebduška. Diváků: 75.

Luštěnice: Hájek – Grus, Pavlíček, Hůlka, Horák, Mísař, Prisčák, Lada, Grus, Hrynčuk, Fišer. Trenér Jakub Pleško.

Čáslav B: Vyhnánek – Eisner (64. Kubín), Svoboda (46. Lanc), Kubín, Lebduška – Dastych (88. Šranko), Havrda, Fišr, Novák (83. Vondra) - Trekoval - Špičák. Trenér Lukáš Jirků.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!