TJ Sokol TřebešČÁSLAV
ne 29. 10. 2023 12:00 @ Třebeš tráva, ČDŽ U 12 C, 13. kolo
1004_20231030_113257.jpg

Čáslavští v Třebeši vstřelili deset branek

Poslední říjnový víkend se čáslavští vydali směr Hradec Králové, a to konkrétně do Třebeše. Soupeř byl na 14. místě tabulky se ziskem 4 bodů. Čáslavští byli na 10. místě s 12 body. Od začátku zápasu čáslavští soupeře tlačili a v desáté minutě vyhrávali 3:0. Čáslav si došla pro vítězství, ale ne s čistým kontem, když pět minut před koncem inkasovali.

TJ Sokol Třebeš – FK Čáslav 1:10 (0:8)

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Do utkání jsme vstoupili o něco hůře než obvykle, ale i přesto se nám podařilo vstřelit nějaké branky. Jsem rád, že jsme soupeře nepodcenili. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale proměnili tak každou třetí, čtvrtou. Pořád se trápíme v koncovce. Kluky chválím za to, že se téměř všechny míče snaží rozehrát a kombinovat. Dnes bylo v prostředku zálohy více místa, a tak bylo více času na rozdání míčů do stran.“
„Soupeř se dostal do nebezpečných šancí zejména v poslední třetině, kdy si vytvořil čtyři, pět šancí. Nakonec po přímém kopu a následné dorážky soupeř jednu z šancí proměnil. Mrzí mě, že nedohrajeme zápas až do konce a necháme si zbytečně vstřelit gól, kdy nikdo z našich hráčů nedobíhal vyražený míč. Oproti tomu soupeř tam byl nejméně ve třech lidech.“
„Na utkání nás odjíždělo málo, kvůli absencím. Proto jsem rád, že nás doplnili kluci z mladší kategorie, kteří za staršími nijak nezaostávali a vstřelili i nějaké branky. Také jsem rád, že se po menší pauze vrací zdravý Vojta Smutný.“

Branky: 4x Hortenský, 2x Dudych, Feri, Pavelka, Babák, Feierfeil.

Sestava: Horáček, Dalešický, Feierfeil. Hortenský, Junek, Pavelka, Vančura, Perclová, Babák, Dudych, Čertek, Smutný, Feri.