ČÁSLAVSK Český Brod
so 27. 1. 2024 10:00 @ UMT Čáslav, Zimní příprava
1075_20240125_115039.jpg

Čekání na domácí přípravný zápas je u konce, Čáslav v sobotu vyzve Český Brod

Po dvou týdnech společného tréninku se fotbalisté Čáslavi konečně dočkají přípravného utkání na domácí půdě. Zápas se odehraje v sobotu 27. ledna od 10 hodin na umělé trávě v Čáslavi, kde se domácí hráči v přípravném duelu představí vůbec poprvé od 15. února 2020, kdy zdolali starší dorost Příbrami 2:1.

Český Brod je účastníkem divizní skupiny C, kde na podzim posbíral patnáct bodů a nachází se na 13. místě tabulky. Nejlepším střelcem našeho soupeře byl v podzimní části se čtyřmi trefami Mykhaylo Lohoyda. Kádr Českého Brodu v zimní pauze doznal několika změn, především v tabulce odchodů: „Nikoho nového zatím nemáme. V tomto období se hráči shánějí těžko,“ přiznal trenér Českého Brodu Zdeněk Šmejkal pro Kolínský deník.

„I když nám hodně kluků odešlo, na tréninku bylo osmnáct hráčů, včetně čtyř dorostenců. Do přípravy se zapojili i uzdravení Carda, Minarčin a Vokáč,“ dodal Šmejkal, který se mužstva ujal během podzimní části sezony, kdy na lavičce vystřídal bývalého reprezentanta Martina Frýdka.

Čáslavští trénují v domácích podmínkách třikrát týdně. Zdravotní problémy z prozatím čtyřiadvacetičlenného kádru trápí Kamila Petrů a Lukáše Kraje. Schovanec se ze zahraničí vrací až v příštím týdnu. Jinak má trenér Roman Kučera k dispozici kompletní kádr, včetně šestice nováčků.

Utkání má výkop na čáslavské umělé trávě v sobotu 27. ledna v 10 hodin dopoledne. Přijďte povzbudit náš tým na úvod zimního přípravného období.