SK KosmonosyČÁSLAV
so 18. 6. 2022 10:30 @ Kosmonosy, Fortuna Divize C, 30. kolo
125_20240312_115337.jpg
392_20220617_102927.jpg

Divizní derniéru Čáslavi obstará souboj o čtvrté místo tabulky

Poslední utkání sezóny 2021/2022 divizní skupiny C čeká na fotbalisty Čáslavi v sobotu 18. června dopoledne. V půl jedenácté vyběhnou svěřenci trenéra Jakuba Svobody na pažit v Kosmonosech na Mladoboleslavsku. Zápas obou soupeřů je přímým soubojem o celkové čtvrté místo v divizní tabulce.

Kosmonosy i Čáslav mají v tabulce shodný počet bodů. Vzájemný duel skončil na podzim v Čáslavi remízou dva dva. Lepší poměr vstřelených a obdržených branek mají v tabulce fotbalisté z Mladoboleslavska. Pokud tedy chce Čáslav v posledním kole svého soka předskočit, musí v Kosmonosech zvítězit.

To však nebude vůbec snadná záležitost. Domácí tým v jarní části sezóny disponuje velmi dobrou formou, když svěřenci trenéra Maška nasbírali již 27 bodů! V dresu domácích střelecky řádí Tomáš Fabián, který nastřílel již sedmnáct branek!

Měli jsme před jarní částí sezóny vysněný cíl, a to setrvání na čtvrtém místě tabulky. Lepší finále jsme si nemohli přát, pokusíme se v Kosmonosech urvat tři body a dotáhnout sezónu do perfektního konce,“ uvedl k utkání trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Přetrvávají u nás problémy s marodkou. Nicméně i tak, jsme v minulém zápase dokázali zle zatápět suverénnímu Kolínu. Věřím, že i přes okleštěnou sestavu jsme schopni zápas zvládnout,“ konstatoval Svoboda.

Titulní foto: Deník.cz