ČÁSLAVFK LETOHRAD
143_20240417_095230.jpg
551_20221014_143353.jpg

Do Čáslavi míří tradiční divizní soupeř z Letohradu

Jedenáctým kolem pokračuje divizní skupina C o tomto víkendu. Čáslavští fotbalisté se v tomto týdnu podruhé představí na domácí půdě! V neděli 16. října od 15:30 hodin na stadionu Pod Hrádkem změří síly se soupeřem z dalekého Letohradu.

Čáslavští půjdou do utkání po delší době v lepší náladě, když ve středu s přehledem přehráli Brandýs nad Labem 4:0. Situace ovšem není pro svěřence trenéra Jakuba Svobody zatím příliš záviděníhodná, neboť čáslavští fotbalisté nasbírali v deseti odehraných kolech pouhých osm bodů! Navíc do Čáslavi míří Letohrad, který svá dvě poslední soutěžní utkání vyhrál!

Přijede k nám tradiční soupeř. Pokusíme se využít naší výhody domácí prostředí a potvrdit tříbodový zisk ze středy. Máme před sebou ještě

pět zápasů a vzhledem k našemu postavení v tabulce si nemůžeme dovolit rozdávat body,“ uvedl k utkání trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Letohrad před 14 dny vyhrál přesvědčivě v Brandýse nad Labem, v minulém kole pak na domácí půdě přehrál 3:2 MFK Trutnov: „Tohle jsou přesně zápasy, které nás jako tým posouvají dál. Velice kvalitní soupeř, složitý vývoj utkání, kde si kluci museli hrábnout na dno svých sil abychom zápas zvládli do vítězného konce. Musím říct, že kromě prvních třiceti minut jsme nebyli lepším týmem, ale o to jsou tři body cennější. Kvalita soupeře nám ukázala, kde máme problémy a věřím, že příště budeme hru víc kontrolovat a nebudeme se muset strachovat o výsledek do poslední vteřiny,“ řekl k poslednímu domácímu zápasu trenér Letohradu Aleš Majvald.

Domácí celek půjde do utkání z průběžného třináctého místa. Letohrad je o tři příčky výše na desáté pozici. Utkání má výkop v 15:30 hodin. Přijďte povzbudit domácí celek v boji o další důležité divizní body!

Vzájemné zápasy:

Zdroj: livesport.cz