ČÁSLAVSK Benátky nad Jizerou
125_20240312_115337.jpg
972_20231013_094619.jpg

Do Čáslavi v neděli přijedou druhé Benátky nad Jizerou

Další soupeř z čela tabulky čeká fotbalisty Čáslavi již tuto neděli. Od 16 hodin se svěřenci trenéra Jakuba Svobody postaví středočeskému celku Benátek nad Jizerou, které jsou v současné tabulce na druhé pozici. V dresu soupeře do Čáslavi zavítá i trojice hráčů, kteří v minulosti oblékali modrobílé barvy našeho klubu – Tomáš Mlynka, Matěj Bodlák a Ondřej Komma.

Čáslav do utkání vstupuje v nekomfortní pozici. V deseti zápasech dokázali čáslavští fotbalisté pouze dvakrát vyhrát a posbírali jen sedm bodů. Po zásluze se tak krčí ve spodních patrech tabulky.

Naopak hosté z Benátek nad Jizerou proplouvali soutěží prakticky bez zaváhání. To přišlo až v minulém kole, kdy Benátky na domácí půdě podlehli 0:1 soupeři z Vysokého Mýta.

Utkání má výkop v neděli 15. října v 16 hodin. V současné době probíhá rekonstrukce opěrné zdi u hřiště s umělou trávou. Je tedy uzavřen hlavní vchod na stadion. Na ten se můžete dostat pěšky po příjezdové cestě podél pivovaru nebo cestou od zimního stadionu.