125_20240312_115337.jpg
1041_20231128_232045.jpg

Dokopná: dorostenky zašly do klubu na bowling a raut

Rozlučka s fotbalovým podzimem, aktivní trénink na bowlingu či rodinná akce. Takové podtituly dostala dokopná čáslavských dorostenek v sobotu 25. listopadu v klubu Gumárna, kterou po dohodě s trenérem L. Hájkem zrežírovali rodiče hráček.

A protože se sešlost konala jen týden po nečekaně vysokém vítězství v podzimní derniéře s Mělníkem, panovala na všech třech bowlingových drahách a následně i v sále klubu uvolněná nálada. Velmi dobře se bavili dívky i rodiče.

Stmelování kolektivu se prostě povedlo. Navíc při tom nechyběl soutěžní prvek, kdy se holky rozdělily do třech týmů a zahrály si dvě hodiny bowling o ceny. Následovalo vyhodnocení a pak už se nosily na stoly burgery, řízky a obložené mísy. A samozřejmě se stále dodržoval pitný režim.

Odpolední setkání se protáhlo až do večera. „Byla to velmi vydařená akce. Díky všem, kteří se na ní jakkoliv podíleli,“ pronesl čáslavský trenér Luboš Hájek. Ten byl velmi mile překvapen, když mu za „péči o naše holky“ rodiče poděkovali dárkovými poukazy na wellness služby a večeři v kutnohorském hotelu U Kata. „Vážím si toho a moc děkuji,“ zdůraznil Luboš Hájek.

Ačkoliv se dívčí tým oficiálně s podzimní částí sezony už rozloučil, bude pokračovat v takzvaných udržovacích trénincích ještě do poloviny prosince. A po vánoční a novoroční přestávce se opět vrhne do intenzivní přípravy na jarní odvety ve druhé lize dorostenek, které začnou druhý víkend v březnu.

FOTOGALERII Z ROZLUČKY NALEZNETE ZDE!