ČÁSLAVFK LETOHRAD
ne 7. 4. 2024 16:30 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 21. kolo
125_20240312_115337.jpg
1153_20240405_104753.jpg

Doprovodný program nedělního zápasu s Letohradem

Oba dva domácí zápasy našeho A-týmu v jarní části divize se setkaly s diváckým zájem. V úvodním kole proti Chrudimi přišlo do Vodrant 250 diváků, proti Ústí nad Orlicí se stadion zaplnil bezmála šesti stovkami diváků! Také v zápase s Letohradem pro Vás čáslavský fotbalový klub tentokrát ve spolupráci s restaurací Na hřišti připravil doprovodný program a speciální akci!

Odpočinková zóna

Předpověď na neděli hlásí letních pětadvacet stupňů a slunečné počasí. Proto jsme si pro návštěvníky připravili na travnatém prostranství u dětského hřiště odpočinkovou zónu s lehátky, kde můžete nachytat první jarní bronz.

Lukostřelba pro děti

Dále jsme nachystali pro děti dvě stanoviště lukostřelby, kde si budou moci Vaše ratolesti vyzkoušet přesnou mušku.

Letní drinky se slevou

Co by to bylo za letní posezení bez pořádného letního drinku? Ke každé zakoupené vstupence na utkání tak získáváte možnost si zakoupit jeden míchaný drink v restauraci Na hřišti na zvýhodněnou cenu! Akce se vztahuje na Aperol spritz nebo Pink Beefeater tonic za pouhých 55 korun! Přijďte si na stadion Pod hrádkem užít pohodové nedělní odpoledne.