MFK Chrudim BČÁSLAV
ne 16. 7. 2023 17:00 @ V Průhonech, Chrudim, Letní příprava
147_20240430_091055.jpg
823_20230713_120819.jpg

Druhou zápasovou prověrkou bude v neděli rezerva druholigové Chrudimi

Ke svému druhému přípravnému zápasu nastoupí fotbalisté Čáslavi v neděli 16. července proti rezervě druholigové Chrudimi. Utkání má výkop v 17 hodin na stadionu V Průhonech v Chrudimi.

Byť se jedná o soupeře, se kterým se střetneme za měsíc v soutěžním utkání, tak jsme se této prověrce nebránili. Za měsíc to bude úplně jiné utkání. My opět postavíme dvě různé jedenáctky,“ předeslal trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „V tomto týdnu jsme trénovali čtyřikrát. Docházka byla nadprůměrná. Z osmadvaceti hráčů chyběl jen pracovně vytížený Štichauer a Kraj byl na dovolené. Z tohoto důvodu do zápasu tentokrát nenominujeme lehce zraněného Vilíma. Trojice dorostenců dostane také volno, byť kluci trénují velmi dobře,“ konstatoval Svoboda.

Čáslavský dres tak v neděli poprvé oblékne sedmadvacetiletý Martin Ráliš, který do Čáslavi přichází ze třetiligové Vrchoviny. V utkání se také oproti minulému týdnu objeví Vocel, Mráz, Chábera, Hajník, Konyvka, Mach nebo Peca.

Poslední vzájemné zápasy:

Chrudim B – Čáslav 5:1 (1:0)

Čáslav – Chrudim B 3:3 (2:3)