ČÁSLAVSK Sparta Kolín
so 11. 5. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, ČDŽ U 12 C, 26. kolo
1200_20240517_110449.jpg

Favorit tabulky nedal Čáslavi šanci

V sobotu 11.5. přivítali čáslavští na domácí půdě první tým tabulky. Kolín doposud utrpěl jen jednu porážku, a tak Čáslavští mohli jen překvapit a neměli co ztratit. Od začátku zápasu měli otěže v rukou hosté. Časem se hra začala mírně vyrovnávat, ale Kolín si došel pro zaslouženou výhru.

FK Čáslav - SK Sparta Kolín 5:11 (1:6)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Soupeř byl v zápase lepším týmem. Ale myslím si, že jsme byli důstojným soupeřem. První třetina nám moc nevyšla, i když jsme v ní vstřelili branku. Soupeř byl aktivnější a vytvořil si mnoho šancí. Přišlo mi, že kluci se báli hrát, když přijel první tým tabulky.“
Druhá a třetí třetina byla už vyrovnanější, vytvořili jsme si více šancí a dali i nějaké branky. Vždy jsme měli dobrý vstup do třetiny, ale postupem času tempo z naší strany opadávalo a konce třetin patřili vždy soupeři z Kolína.“
„Ale za výkon bych chtěl kluky pochválit. Sice jsme dostali jedenáct branek, ale snažili se a bojovali. Bylo vidět, že chceme hrát fotbal, i když jsme dělali chyb, ale to k fotbalu patří. Pro mě je hlavně důležité, že po ztrátě/chybě dokážou máknout zpátky. A nejen jako jednotlivci, ale jako celý tým.“

Branky: 2x Pavelka, Hortenský, Perclová, Šafařík.

Sestava: Horáček, Adamčík, Feierfeil, Dudych, Perclová, Smutný, Pavelka, Vančura, Hortenský, Junek, Vilímek, Váňa, Šafařík.