143_20240417_095230.jpg
597_20221112_222743.jpg

Flieger jako Fliegel. Tondové o víkendu pálili ostrými

Radost v závěru podzimní části mistrovské sezony si dopřál čáslavský fotbalový mix dívek a chlapců, když v sobotu 5. listopadu na umělé trávě jednoznačně zvítězil v utkání okresního přeboru mladších žáků s Paběnicemi.

FK Čáslav B – TJ Sokol Paběnice 11:1 (5:0)

Čáslavský tým zdobily povedené útočné akce a pěkné góly. Odstartoval to hned ten první, kdy D. Nikolaev stříleným centrem z pravé strany naservíroval míč P. Jandákovi. Ještě hezčí branku vstřelil A. Fliegel, který si naskočil na rohový kop M. Šulce a nezadržitelně hlavou zavěsil. V té době si zkompletoval hattrick - po něm i P. Jandák - a před posledním hvizdem rozhodčího T. Volence přidal ještě čtvrtou trefu.

„Byl to zápas, který musel bavit všechny naše hráčky a hráče. Moc zásadních chyb tam nebylo a i za mě panovala s předvedenou hrou a s celkovým dojmem spokojenost,“ sdělil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Další dva celky mladších žáků Čáslavi dohrály na atletickém hřišti půl hodiny před výkopem duelu okresního béčka s Paběnicemi ligové klání s FC Slavia Hradec Králové. V obou případech to skončilo domácí prohrou: v kategorii U13 2:3 (fotogalerii najdete ZDE), v kategorii U12 5:7 (fotogalerii najdete ZDE).

A ještě víkendová zajímavost na konec. Postarali se o ni dva Tondové skoro stejného příjmení. O tom, že konto Paběnic zatížil A. Fliegel čtyřmi góly, už byla řeč, ovšem úplně stejný kousek o den později zopakoval A. Flieger, díky němuž čáslavští starší žáci kategorie U14 porazili v divizní soutěži Football Talent Academy 4:2.

Branky a asistence Čáslavi B: P. Jandák (D. Nikolaev) - 1:0, T. Jeřicha (bez asistence) - 2:0, A. Fliegel (T. Jeřicha) - 3:0, A. Fliegel (J. Kapková) - 4:0, A. Fliegel (M. Šulc) - 5:0, P. Jandák (P. Havránková) - 6:0, J. Šouba (bez asistence) - 7:1, T. Jeřicha (M. Šulc) - 8:1, P. Havránková (P. Jandák) - 9:1, P. Jandák (J. Kapková) - 10:1, A. Fliegel (O. Rek) - 11:1. Rozhodčí: T. Volenec. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: J. Šouba - M. Zikmunda, E. Skaláková, R. Cunningham - O. Rek, J. Kapková, D. Nikolaev - P. Jandák. Průběžně střídali: M. Šulc, A. Čermák, P. Havránková, A. Fliegel, P. Bartoš, T. Jeřicha. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Močovice - Uhlířské Janovice 1:14, Chotusice - Sázava 6:1, Vrdy - Kutná Hora B 2:3, Čáslav A - Církvice/Nové Dvory 7:1, Malín/Hlízov - Suchdol 4:4.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!