ČÁSLAVFC Slovan Havlíčkův Brod
ne 17. 7. 2022 10:00 @ Hřiště SK Malešov, Přípravné utkání
423_20220716_102542.jpg

Fotbalisté Čáslavi se opět představí v Malešově, v neděli vyzvou Havlíčkův Brod

Fotbalisté Čáslavi sehrají v neděli 17. července již třetí přípravný zápas. Od 10 hodin dopoledne na fotbalovém hřišti v Malešově přivítají účastníka Moravskoslezské divize D – Slovan Havlíčkův Brod.

Hosté v minulém ročníku divizní skupiny C skončili uprostřed tabulky. Pro svěřence trenéra Jindřicha Adamce půjde vůbec o první přípravný zápas v letní přípravě.

Čáslavští mají za sebou naopak již dvě měření sil se třetiligovými soupeři. Byť Čáslav pohrála oba zápasy (Živanice 1:2, Chlumec n/C 2:5), byl čáslavský trenér Jakub Svoboda s výkony svých svěřenců spokojen: „Se Živanicemi jsme odehráli vyrovnaný zápas. S Chlumcem jsme sehráli velmi dobrý první poločas. V tom druhém to byl jiný zápas. Domácí vyměnili kompletní tým, nám pomalu docházely síly,“ ohlédl se za odehranými zápasy Svoboda.

Čáslav do utkání s Havlíčkovým Brodem vyšle hráče, kteří se do hry prozatím moc nedostali: „Přesně tak, šanci dostane širší kádr. Hráči po zraněních, či fotbalisté kteří se do hry v úvodních dvou zápasech příliš nedostali,“ uvedl Jakub Svoboda a navázal: „Šanci se předvést, tak dostanou všichni hráči, co v přípravě poctivě pracují.“

Kádr Čáslavi však stále není ještě kompletní: „Pominuli marody Hannicha, Richarda a Macha, se kterými snad budeme moci počítat v průběhu soutěže, tak nám stále ještě absentuje kapitán Vančura, který je na dovolené, podobně i Honza Vilím. Navíc na neděli dostali volno Ronovský a Petrů,“ vypočítával Svoboda a doplnil: „Kádr však stále nemáme uzavřený. Jednáme o dalších třech hráčích, kteří by se v Čáslavi mohli ukázat na zkoušku, případně se následně zapojit do týmu,“ uzavřel.

Utkání Čáslavi proti Havlíčkovu Brodu se uskuteční v neděli 17. července od 10 hodin na útulném stadionu v Malešově. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!