TJ Velké HamryČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
956_20231006_093716.jpg

Fotbalisté Čáslavi v neděli dopoledne vyzvou Velké Hamry

Až na jihovýchodní okraj Jizerských hor zavítají v neděli dopoledne fotbalisté Čáslavi. V desátém kole divizní skupiny C se Čáslav představí na půdě domácí celku – FK Velké Hamry 1911. Hamerští fotbalisté pokračují ve skvělých výkonech z minulé sezóny a jsou aktuálně na třetím místě tabulky, naopak fotbalisté Čáslavi po dvou prohrách v řadě klesli až na čtrnácté místo!

V posledním utkání hráči Velkých Hamrů zvítězili na půdě Vysokého Mýto hokejovým výsledkem 4:3. Čáslavští pak po bezkrevném výkonu podlehli na domácí půdě Slavii Hradec Králové 1:3. „Nehráli jsme vůbec dobře. Celý týden jsme pracovali na vylepšení psychického stravu hráčů a přenosu jejich tréninkového nasazení také do mistrovského utkání. Sezóna je tímto zápasem teprve ve třetině, nic není ztracené,“ zdůraznil trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Když ale lacino ztrácíme body doma, musíme začít vozit bodový zisk ze hřišť soupeřů,“ podotkl.

Čáslav má s Velkými Hamry lehce příznivější bilanci vzájemných zápasů. Čtyřikrát Čáslavští zvítězili, jednou zápas skončil remízou a dvakrát vyhráli fotbalisté Velkých Hamrů.

Utkání má výkop v neděli 8. října v 10:15 hodin na fotbalovém stadionu ve Velkých Hamrech.

Přímý přenos utkání můžete sledovat zde.

Zdroj tabulky: livesport.cz