ČÁSLAVFK Náchod
125_20240312_115337.jpg
467_20220826_101811.jpg

Fotbalisté Čáslavi vyzvou v neděli Náchod

Již čtvrtým kolem pokračuje divizní skupina C! Fotbalisté Čáslavi se podruhé představí na domácí půdě. Tentokrát jim bude soupeřem FK Náchod, tým který po třech odehraných kolech ukořistil jeden bod a zatím nevstřelil ani gól.

„Vzhledem k tomu, že ze dvou zápasů na hřištích soupeřů jsme body nepřivezli, musíme jít v dalším domácím zápase na vítězství,“ konstatoval asistent trenéra Peter Mráz. „Náchod je naším tradičním soupeřem. Ačkoliv zatím nevstřelili branku, tak na druhou stranu jen dva góly dostali. My máme opačné problémy, poměrně často v úvodu soutěže inkasujeme po triviálních chybách v obranné fázi. Musíme se těchto chyb vyvarovat a navrch přidat vstřelené branky,“ uvědomuje si.

„Uvidíme, na jakém terénu se nakonec bude zápas hrát. Po dvou deštivých dnech z úvodu týdne máme hřiště stále značně podmáčené. Celý týden jsme na něm nemohli trénovat. Je to škoda pro fotbal, protože na těžkém terénu se nedá pořádně kombinovat,“ doplnil Mráz.

Náchod v úvodním kole na domácí půdě remizoval s Vysokým Mýtem 0:0. Následně prohrál 0:1 v Brandýse nad Labem a stejným poměrem skončilo i jeho domácí utkání proti MFK Trutnov.

Čáslav v prvním kole prohrála v Benátkách 3:1, poté na domácí půdě přestřílela Turnov 3:2, aby v posledním mistrovském zápase podlehla těsně na půdě Velkých Hamrů 0:1.

Na hřišti Velkých Hamrů byl v závěru utkání vyloučen trenér Čáslavi Jakub Svoboda, který obdržel třízápasový trest. Čáslavští nemohou počítat ani s Kamilem Petrů, jehož trápí svalové problémy. Ostatní hráči jsou na utkání nachystáni.

Pro fanoušky bude opět otevřena restaurace Na Hřišti, která připravuje svoji tradiční fotbalovou nabídku – grilovanou klobásu a vychlazené pivko.

Vstupné na podzimní část divize C je pro dospělého muže 50 Kč, pro ženy 30 Kč. Hráči mládežnických celků FK Čáslav mají vstup na stadion zcela zdarma, to samé se týká i mládeže do 15-ti let.

Vzájemné zápasy:

Zdroj: livesport.cz