TJ Jiskra Ústí nad OrlicíČÁSLAV
so 26. 8. 2023 17:00 @ Ústí nad Orlicí / tráva, Fortuna Divize C, 4. kolo
856_20230825_100110.jpg

Fotbalisté Čáslavi zakončí anglický týden zápasem v Ústí nad Orlicí

Náročný program na úvod sezóny fotbalistů Čáslavi pokračuje. V sobotu 26. srpna se vydají na horkou půdu do Ústí nad Orlicí, kde se pokusí vyválčit další tři body do divizní tabulky. Pro svěřence trenéra Jakuba Svobody je to tak třetí mistrovské utkání během jednoho týdne!

„Myslím si, že rychlý sled zápasů po sobě hráčům vůbec nevadí. Jsou v neustále v herním vytížení a tréninky jsou v tomto týdnu vlastně jen předzápasového typu. Ústí nad Orlicí mělo navíc totožný program, když ve středu hrálo pohárový zápas se Žižkovem, takže oba celky na tom jsou co se týče zatížení podobně,“ uvedl před utkáním trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Uvědomujeme si, že zajíždíme na horkou půdu, kde domácí body prakticky nerozdávají. Navíc jim vyšel vstup do soutěže. My jsme ale zbytečně poztráceli body v domácím zápase s Bydžovem a v závěru v Chrudimi. Je potřeba je co nejdříve získat zpět, tak proč by se nám to nemohlo podařit hned na první pokus v Ústí nad Orlicí. Určitě tam nejedeme s poraženeckou náladou. Naopak, jsme povzbuzeni vítězstvím nad Trutnovem a svoji kůži nedáme zadarmo,“ konstatoval trenér Čáslavi odhodlaně.

Utkání v Ústí nad Orlicí se odehraje v sobotu 26. srpna od 17 hodin na stadionu v Ústí nad Orlicí. Řídit jej bude trojice sudích Machýček – Štefan, Adámek.