TJ Velké HamryČÁSLAV
so 20. 8. 2022 10:30 @ Velké Hamry, Fortuna Divize C, 3. kolo
452_20220819_102633.jpg

Fotbalisté Čáslavi zakončí anglický týden zápasem ve Velkých Hamrech

Již zítra dopoledne vyběhnou fotbalisté Čáslavi k dalšímu soutěžnímu zápasu. Tentokrát se v rámci třetího kola divizní skupiny C představí na horké půdě v dalekých Velkých Hamrech. Utkání má výkop v sobotu 20. srpna v 10:30 hodin.

„Anglický týden zakončíme na půdě jednoho z nejtěžších možných soupeřů, kteří na nás v divizní skupině čekají,“ uvědomuje si trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračuje: „Hra Velkých Hamrů má v posledních sezónách velmi dobré parametry. Líbí se mi, jakým stylem se prezentují. Mají v kádru výrazní individuality, které doplňuje dravé mládí. Nečeká nás vůbec nic lehkého,“ ví kouč Čáslavi.

„Na druhou stranu máme se soupeřem z poslední sezóny aktivní bilanci a hodláme v tom pokračovat. V tomto týdnu nás nabudila dvě vítězství a já věřím, že zejména na výkon ze středy dokážeme navázat,“ přeje si Svoboda.

Čáslav čeká již třetí soutěžní zápas v jednom týdnu. Může výkon hráčů ovlivnit únava? „Neděláme z toho vědu. Soupeř je na tom podobně. Pořád je lepší hrát soutěžní zápasy, než jen celý týden trénovat. Kádr máme široký, takže v tom nevidím sebemenší problém,“ uzavřel.

Utkání FK Velké Hamry – FK Čáslav má výkop v sobotu 20. srpna v 10:30 hodin. Sledovat jej můžete buď přímo na stadionu, nebo prostřednictvím live streamu na tomto odkaze – zde!

Vzájemné zápasy:

Zdroj: www.ivesport.cz