ČÁSLAVSK Rudolfov
so 3. 2. 2024 16:00 @ UMT Třeboň, Zimní příprava
1078_20240131_121603.jpg

Fotbalisté Čáslavi zakončí soustředění zápasem s SK Rudolfov

Druhá zápasová prověrka zimní přípravy čeká na svěřence trenéra Romana Kučery na soustředění v Třeboni. V sobotu 3. února se čáslavští fotbalisté postaví soupeři z Jihočeského krajského přeboru – SK Rudolfov.

Čáslavští odpoledním utkáním zakončí třídenní soustředění v jihočeském lázeňském městě, kam odcestovali z důvodů nemoci a zranění u řady hráčů v okleštěném složení.

SK Rudolfov je účastníkem krajského přeboru na jihu naší republiky. Rudolfov po podzimní části sezóny obsadil šestou pozici se ziskem jedenadvaceti bodů. Nejlepším střelcem našeho soupeře je sedmatřicetiletý Martin Fischer, který na podzim zatížil konto soupeřů třinácti přesnými zásahy!

Město Rudolfov se nachází okrese České Budějovice. Leží asi 5 km severovýchodně od Českých Budějovic na Lišovském prahu. Ve městě žije přibližně 2 600 obyvatel. Největšími úspěchy SK Rudolfov jsou postupy do krajského přeboru v letech 2002 a 2011.

Utkání se na umělé trávě v Třeboni uskuteční v sobotu 3. února od 16 hodin. Řídit jej bude trojice rozhodčích. Jako hlavní Roman Cigáň, asistenty budou Jaroslav Kollmann a Radek Šťastný.