DVŮR KRÁLOVÉČÁSLAV
ne 3. 4. 2022 16:30 @ Dvůr Králové, Divize C, 19. kolo
260_20220401_101204.jpg

Fotbalisté Čáslavi zavítají do Dvora Králové, týmu ze dna divizní tabulky

Dalším kolem pokračuje o tomto víkendu divizní skupina C. Fotbalisté Čáslavi v neděli 3. dubna vyrazí na cestu do Dvora Králové, kde poměří své síly s domácím celkem. Dvůr Králové se v současné době nachází na posledním místě tabulky. Čáslav po dvou vítězných zápasech v řadě je na čtvrté příčce. Bodový rozdíl mezi oběma soupeři je čtrnáct bodů!

V poměrně dobré náladě mohou cestovat fotbalisté Čáslavi na utkání do Dvora Králové. Po úvodním zaváhání s Hlinskem, získali v dalších dvou zápasech šest bodů a stále se drží v popředí divizní tabulky. „Obrat skóre v utkání s Benátkami nám určitě pomohl v navýšení sebevědomí,“ uvědomuje si trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračuje: „Nicméně víme, že naše divizní skupina je nesmírně vyrovnaná. Roli prakticky nehraje ani fakt, že zajíždíme na půdu posledního celku tabulky. Každý může porazit každého. Jediné plus tak vidím pouze v tom, že na domácích může ležet po nedobrých výsledcích psychická deka. Nicméně očekáváme velice těžké utkání. Já ale klukům věřím a nemůžeme si klást menší cíle, než zisk dalších tří bodů do tabulky,“ řekl Svoboda odhodlaně.

Dvůr Králové po prohře 2:1 v Letohradě spadnul na poslední místo tabulky. Ve vyrovnané tabulce jej ale pouhé dva body dělí od dvanácté příčky Tochovic. Nejlepším střelcem týmu je dvanáctigólový David Vitebský. Dvoráci na úvod jarní části remizovali v Horkách nad Jizerou nula nula, poté ale přišly dvě prohry. Na domácí půdě prohráli derby s Trutnovem (0:2) a o minulém víkendu podlehli Letohradu. Podzimní měření sil mezi Čáslaví a Dvorem Králové skončilo vítězstvím Čáslavi 4:2. V zápase se tehdy zaskvěl Jan Hannich, který během několika minut vstřelil hattrick.

Utkání ve Dvoře Králové má výkop v neděli 3. dubna od 16:30 hod. Rozhodčími utkání jsou pánové Bečvář, Depeš a Fojtík.

Zdroj: livesport.cz