Související zápasy

125_20240312_115337.jpg
206_20220218_120751.jpg

Fotbalisty Čáslavi čeká náročná sobota

Hned dvě utkání mají před sebou v sobotu 19. února fotbalisté Čáslavi. Ve 12 hodin vyběhne jedna jedenáctka fotbalistů proti rezervě Admiry Praha v rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem. Druhá jedenáctka hráčů se představí ve 14 hodin na umělé trávě v Novém Bydžově, kde se střetne s lídrem Královehradeckého krajského přeboru – RMSK Cidlina Nový Bydžov.

„Společně s trenérem juniorky Lukášem Jirků jsme hráče rozdělili na dvě party,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „Proti rezervě Admiry vyběhne naše juniorka, doplněná o čtyři až pět hráčů širšího kádru áčka. K tomu tým doplní ještě dorostenci,“ upřesnil Jakub Svoboda.

Do Nového Bydžova pak zavítá zkušenější sestava: „Proti Novému Bydžovu se pokusíme tým složit čistě z hráčů A-týmu. Věřím, že tentokrát bude k dispozici i zkušené duo Vančura – Mráz, kteří v tomto týdnu ještě čerpali dovolenou a v zimní přípravě toho zatím moc nenahráli,“ řekl Svoboda.

Čáslav i nadále trápí rozsáhlá marodka: „Stále nemáme k dispozici šest hráčů. Mimo jsou Mach, Hannich, Richard, Hejný, Vilím a Tůma,“ mrzelo Svobodu.

„Věřím, že se ale marodka pomalu začne vyprazdňovat a na soustředění v Blšanech odjedeme v příštím týdnu v hojném počtu,“ uzavřel.