ČÁSLAVSC XAVEROV HORNÍ POČERNICE
8:11
so 9. 9. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 12 C, 6. kolo

Jedna třetina na výhru nestačila

Po dvou venkovních utkání, které neskončily bodovým ziskem, si čáslavská U12 mohla konečně zahrát i na domácím hřišti. Jejím soupeřem byl Xaverov – Horní Počernice. Hosté vstoupili do zápasu aktivně a s větší chutí. Čáslavští naopak byli všude pozdě, a tak se po dvou třetinách dostal soupeř do vedení 2:10. Poslední třetinu čáslavští zabrali, ale stačilo to jen na snížení výsledku 8:11.

Čáslav - Xaverov Horní Počernice 8:11 (2:6)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka:

„Bohužel jsme v tomto utkání na Xaverov nestačili. První dvě třetiny jsme měli problém přejít polovinu hřiště kdy brankář hostů hrál vysoko (na polovině hřiště) a všechny naše průnikové přihrávky a nákopy sbíral. Až když poslední třetinu soupeř brankáře vystřídal jsme se dostali do hry.“
Soupeř byl pohyblivější a šikovnější, my naopak vše doháníme snahou a pílí. Bohužel to v této soutěži stačit nebude. Musíme zapracovat na fyzičce a startu na míč, kdy jsme ve většině soubojích druzí. Čeká nás náročná sezóna, ale věřím, že si kluci na tréninkách máknou a doženeme naše nedokonalosti.“
Na klucích je vidět, že pokud dostanou 4-5 branek, dají hlavy dolů a přestanou hrát. Není tam naštvání, dravost, ale spíš odevzdanost a hlava dole. Fotbal se hraje 90 minut a může se stát cokoli.“

Branky: 4x Hortenský, 2x Junek, Šafařík, Klapal.

Sestava: Klapal, Babák, Dalešický, Feierfeil, Junek, Pavelka, Smutný, Šafařík, Šimek, Váňa, Vančura, Perclová, Vilímke, Hortenský.