RMSK "Cidlina"ČÁSLAV
ne 2. 4. 2023 10:00 @ Spartak Kobylice - UMT, ČLŽ U 12 D - M, 4. kolo
691_20230404_112511.jpg

Mladší žáci předvedli solidní výkon

Velmi kvalitní soupeř, velmi náročný zápas, velká škola, velmi kvalitní a vydřený výkon. Asi tak bych hodnotil ve zkratce.

Čáslav – RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:9

Pokud se na to podívám trochu více v detailu, tak jsme byli výrazně horší ve hře 1:1 směrem do útočné fáze, ale ve všech ostatních individuálních herních činnostech jsme se dokázali Cidlině vyrovnat. Jsem názoru, že v organizaci hry jsme byli lepší.

I díky tomu jsme se dokázali po upracované 1/3 zvednout, hlavně mentálně, kdy si kluci potvrdili že mohou s takto kvalitním soupeřem hrát naprosto vyrovnanou partii.

Ve 2/3 jsme soupeře pravidelně přehrávali, 1:1 výrazně zlepšené i díky včasnosti započetí kličky a zlepšené práci s prostorem. Tomu předcházelo rychlé řešení spousty osobních soubojů a naše velmi úspěšné odebírání míčů. Branky zasloužené a vyrovnané skóre také.

3/3 plná osobních soubojů, ale férových a fotbalových. Bohužel jsme se do nich dostávali vlastními chybami a naivitou v rozehrávce (jak od brány, tak i auty podobně). Mám tím namysli to, že kluci si nedokázali vyhodnotit agresivnější předskakování od soupeřů a tím změnit zajetou šablonu nabídky - stále jen přímo proti míči, ale už tam nebyla ta improvizace odskočení si do strany a nebo náběhu do půlkruhu... A v závěru nám také trochu došly síly, protože několik hráčů po virózách už trochu šlapalo vodu a také laciné branky srazily morálku. To není vůbec špatně, musíme si to přiznat a zapracovat na tom.

Klukům patří velká pochvala za velmi dobře zvládnuté 2/3 a také za úspěšně přenášení dovedností z tréninku do zápasu. Několik individuálních výkonů mě velmi mile překvapilo a potěšilo... (podzimní výsledek 1:17).

Branky: 32. Šmíd, 39. Pekhart.

Čáslav: Klapal - John, Semínko, Patejdl - Hájková - Pekhart, Jelínek, Šmíd. Střídající: Mariani, Zikmunda, Černý.