RMSK "Cidlina" Nový BydžovČÁSLAV
ne 23. 10. 2022 15:30 @ Nový Bydžov, tráva, Fortuna Divize C, 12. kolo
567_20221021_121648.jpg

Mužské týmy Čáslavi čekají v neděli důležité zápasy o soutěžní body

Oba mužské týmy FK Čáslav sehrají v neděli 23. října veledůležitá střetnutí o mistrovské body! Fotbalisté A týmu zajíždějí k diviznímu zápasu do Nového Bydžova, kde se proti tabulkovému sousedovi budou chtít postarat o třetí výhru v řadě! Juniorka na domácí půdě přivítá Slavoj Stará Boleslav. V případě vítězství se mohou čáslavští mladíci katapultovat do klidnější vod tabulky I. A třídy.

Čáslav pojede na hřiště Nového Bydžova posilněna o dvě důležitá vítězství, když ve středu přehrála Brandýs 4:0 a v neděli pak Letohrad 2:1. „Závěr sezóny je pro nás nesmírně důležitý. Stále máme šanci napravit si reputaci a poposkočit blíže ke středu tabulky,“ uvědomuje si trenér Čáslavi Jakub Svoboda: „V Novém Bydžově budeme chtít konečně zlomit nepříznivou bilanci venkovních utkání a poprvé přivést tři body ze hřiště soupeře. Nečeká nás ale nic lehkého. Domácí mají mladý, běhavý a nadšeně hrající tým,“ dodal trenér Čáslavi.

Utkání RMSK Nový Bydžov proti FK Čáslav se uskuteční v neděli 23. října od 15:30 hodin na fotbalovém stadionu v Novém Bydžově.

Čáslavská juniorka v poslední době začala sbírat body. Ovšem v posledním mistrovském utkání nestačila na Nymburk, kterému podlehla 0:3. Hosté ze Staré Boleslavi svá poslední tři utkání prohráli. Podaří se čáslavským mladíkům zlomit celek z Boleslavska i počtvrté v řadě? O tom se můžete přijít přesvědčit do čáslavských Vodrant v neděli 23. října od 15:30 hodin.