ČÁSLAVTJ Spoje Praha
147_20240430_091055.jpg
1021_20231110_103259.jpg

Na podzimní divizní derniéru dorazí do Čáslavi celek Spoje Praha

Patnáctým kolem se uzavře podzimní část divizní skupiny C. Domácí fotbalisté se krčí na spodku tabulky, navíc jejich konkurenti v boji o záchranu v posledních kolech bodovali a Čáslav začíná pomalu ztrácet kontakt s celky před sebou. Svěřenci trenéra Jandy potřebují v posledním letošním zápase získat tři body, jen tak zůstanou v kontaktu s přímými konkurenti v boji o setrvání v divizi.

Do Čáslavi ovšem zavítá celek Spojů Praha. Tým s italským trenérem a řadou zkušených hráčů. Spoje ovšem v posledních dvou utkáních prohrály. Naposledy s celkem Kosmonos na domácí půdě 1:3.

Čáslavská série proher se o minulém víkendu natáhla již na sedm zápasů. Nic platné, že svěřenci trenéra Jandy na půdě Vysokého Mýta svedli přinejmenším vyrovnanou partii. O zápasu rozhodla jediná branka, která opět padla do sítě brankáře Vyhnánka. „Prohráli jsme se ctí. Domácí jsme ve druhém poločase k ničemu nepustili, měli jsme tři, čtyři vyložené šance. O to víc nás mrzí, že si neodvážíme ani bod. Navíc v naší situaci, kdy potřebujeme bodovat. Je to mrzuté,“ hlesl Petr Janda

Trenér Janda tak od svého příchodu k prvnímu týmu Čáslavi zatím nezískal ani bod. Věříme, že se tato nepříznivá bilance změní již tuto neděli! Čáslav se s týmem Spojů utkala v historii pouze jednou, a to vloni v rámci zimní přípravy, kdy tým Čáslavi soupeři podlehl vysoko 2:5.

Přijďte na stadion Pod Hrádkem povzbudit naše borce! Zápas má výkop v neděli 12. listopadu od 14 hodin.