MLADÁ BOLESLAV BČÁSLAV
ne 30. 1. 2022 10:00 @ Městský stadion Mladá Boleslav, UMT, Přípravné utkání
125_20240312_115337.jpg
191_20220201_085912.jpg

Ohlasy, sestřih: "Zápas s Boleslaví byl hrozně moc náročný," mínil Václav Slavík

Fotbalisté Čáslavi se v neděli 30. ledna dopoledne představili v Mladé Boleslavi. Proti třetiligové rezervě FKMB tahali v prvním poločase za kratší konec. Nicméně ve druhém poločase se hra již vyrovnala. Přesto Čáslavští odešli poraženi 1:3.

Trenér domácího celku Martin Mrvík zhodnoti zápas pro oficiální web Mladé Boleslavi takto: "Musím všechny hráče na hřišti pochválit, jak se poprali s velkým větrem. I přes ztížené podmínky se hrál dobrý fotbal ve slušném tempu. První poločas jsme byli lepším týmem. Diktovali jsme tempo hry a hráli více na míči. Druhý poločas se soupeř výrazně zlepšil a hra se opticky vyrovnala. V celkovém kontextu utkání jsme dle mého názoru vyhráli zaslouženě," řekl mladoboleslavský trenér Martin Mrvík.

Videosestřih z utkání a hodnocení čáslavského Václava Slavíka a trenéra Jakuba Svobody si můžete pustit v přiloženém videu.

Foto a video z utkání naleznete zde!