ČÁSLAVMFK Trutnov
1:0
ne 11. 6. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 26. kolo

Po dobrém výkonu hubené vítězství

Do posledního zápasu sezóny jsme na domácím hřišti Pod Hrádkem vstupovali s odhodláním předvést pěkný fotbal a rozloučit se s žákovskou kategorií vítězstvím.

FK Čáslav – MFK Trutnov 1:0 (1:0)

Do brány se vrátil uzdravený Bohouš Bednář, na marodce dlouhodobě Fanda Rajchman, nově Mikuláš Houdek a nemocný Míla Šanc. Po dobrém výkonu jsme se mohli radovat z nejtěsnějšího možného vítězství, ke kterému přispěli i střídající hráči z U14. Na marodku s nakopnutou achilovkou přibyl David Dražinovský.

Kromě jednoho zaváhání v rozehrávce v prvním poločase a posledních pěti minut druhého poločasu (roh, dva trestné kopy) jsme toho hostům před naší bránou moc nedovolili. Ofenzivní snažení sice přineslo jenom jeden gól, ale hra byla pestrá – trpělivou rozehrávkou se nám dařilo přenášet těžiště hry, využívat křídelní prostory a dostávat se do zakončení. Ve druhém poločase přibylo brejkových situací. V obou poločasech jsme měli 4 – 5 příležitostí ke vstřelení branky, které jsme kvůli nepřesnosti nevyužili – buď jsme trefili brankáře, nebo šla střela mimo bránu. Jediným úspěchem tak zůstalo zakončení Kuby Vrdského po zemi k zadní tyči, kterému předcházela skvostná individuální akce Davida Dražinovského.

Branka: 13. Jakub Vrdský

Čáslav: Bednář – Šveřepa, Kovář, Vilímek, Miláček – Medlen (70. Vedral), Procházka, Petr - Dražinovský (24. Kříž (60. Vavřina)), Vrdský (68. Kosolapchenkov), Šanc Ma.

Videozáznam vstřeleného gólu - pro spuštění videa, klikněte na obrázek ...

U15: Čáslav - Trutnov 1:0