TJ SvitavyČÁSLAV
4:3
so 11. 11. 2023 10:00 @ Svitavy, A. Slavíčka, UMT, ČDŽ U 12 C, 15. kolo

Po vyrovnaném zápase si U12 neodvezla ani bod!

Na konci sezóny se čáslavská U12 vydala do Svitav. Domácí byli tabulkově favoritem utkání a čáslavští mohli jen překvapit. Hned první třetina nabídla téměř všechny branky. Čáslavští měli špatný vstup do utkání… již v druhé minutě prohrávali. V deváté minutě se ujali hosté vedení, ale v desáté minutě už bylo skóre opět vyrovnané. První třetina nakonec skončila 3:3. Následující třetiny už přinesly jen jednu branku, a to bohužel do sítě Čáslavi. Díky této brance zůstaly všechny body ve Svitavách a čáslavští odjížděli s prázdnou.

TJ Svitavy - FK Čáslav 4:3 (3:3)

Hodnocení trenéra Vlasty Smutného: „Zápas se hrál v dobrém tempu, soupeř byl velice bojovný a odhodlaný vyhrát. V tomto směru jsme ani my nezaostávali. Utkání bylo velice vyrovnané, což mě mile překvapilo s ohledem na předešlé zápasy našeho soupeře a jeho postavení v tabulce.“
Šance byli na obou stranách, dokonce jsme těch vyložených gólových šanci měli víc. Chvilku zavřel soupeř nás před bránou, pak my jeho. Byl to fotbal nahoru dolů. I když jsme prohráli, tak mám z utkání dobrý pocit. Dařilo se nám soupeře přehrávat fotbalově, kluci se snažili kombinovat z jednoho doteku jen nás dlouhodobě zlobí kvalitní koncovka.“
Na týmu je vidět velký progres, poctivě trénují a naučili se chodit do zápasu se 100 % nasazením. Pokud budeme pokračovat v nastoleném režimu, jsem přesvědčený, že na jaře můžeme leckterého soupeře dost překvapit.“
Utkání také dost ovlivnilo, že nám na ranní sraz nedorazil autobus. Museli jsme na zápas vyrazit osobními automobily a dorazili jsme 15 minut před výkopem. Tímto bych chtěl poděkovat rodičům, kteří pohotově zareagovali a byli nám s dopravou nápomocní.“

Čáslavskou U12 čeká ještě odložený zápas ve čtvrtek 16.11. 2023 od 18:00 s Vyšehradem, kterým uzavře v divizní soutěži rok 2023.

Branky: 2x Dudych, Junek.

Sestava: Horáček, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Perclová, Dudych, Smutný, Feri, Šimek, Váňa, Vilímek.