ČÁSLAVFK Náchod
4:1
so 7. 10. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 12 C, 10. kolo

Poprvé na domácím hřišti za tři body

V 10. kole České divize mladších žáků přivítala U12 na domácím hřišti Náchod. Soupeř měl o tři body více, a tak se čáslavští na Náchod mohli dotáhnout. Utkání nenabídlo tolik branek jako obvykle, ale šance na obou stranách byly. Čáslavští se v první třetině ujali vedení. V druhé třetině vedení navýšili na rozdíl tří branek. Náchod stihl snížit na 3:1. Čáslav však vítězství nepustila, a ještě si jednou brankou své vítězství pojistila na konečných 4:1.

FK Čáslav - FK Náchod 4:1 (2:0)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka:

„Na začátek bych chtěl poděkovat Vlastovi Smutnému, že mi pomáhá s trénováním a s kluky. Položil se do toho a vnesl do týmu nový impuls.“
Utkání s Náchodem se mi z naší strany líbilo. Kluci rozehrávali od branky, jak se učíme na tréninku. Nenakopávali míče jen tak dopředu, ale cíleně si přihrávali, i když se to ne vždy povedlo. Individuálně jsme si vpředu dovolili jeden na jednoho.“
Soupeř dobře bránil, ale i tak jsme mohli vstřelit více branek. S vítězstvím jsem však spokojený, tentokrát i s předvedenou hrou z naší strany. Ještě bych chtěl poděkovat a zároveň pochválit kluky z mladších Lukyho a Sviatka, kteří předvedli kvalitní výkon a mezi starší kategorií se určitě neztratili.“
Od Náchoda jsem čekal jiný výkon, v podstatě hráli to samé, co Admira a Vysoké Mýto. Žádná rozehrávka jen dlouhé nakopávané balóny dopředu. To mě trochu mrzelo. Příští týden nás čeká derby s Kolínem a věřím, že s těmi si fotbal zahrajeme!“

Branky: 2x Hortenský, Dudych, Šimek.

Sesatva: Horáček, Dalešický, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Smutný, Šafařík, Šimek, Váňa, Vančura, Perclová, Vilímek, Dudych, Feri.