134_20240402_113116.jpg
671_20230322_223059.jpg

Snadnou výhru se Zbraslavicemi nemá cenu přeceňovat

Dva týdny před zahájením jarních odvet okresního přeboru starších žáků si čáslavské fotbalistky okořenily zimní přípravu první přátelským duelem. V neděli 19. března přivítaly na umělé trávě Zbraslavice, které do té doby rovněž postrádaly herní praxi.

FK Čáslav dívky – SK Zbraslavice 8:2 (3:1)

Podle výsledku by se mohlo zdát, že čáslavské dívky jsou na druhou polovinu mistrovské sezony dobře připraveny, ovšem podle jejich trenéra L. Hájka zdání klame. „Zápas sice splnil účel, ale moc se mi nelíbil. Nehráli jsme dobře a soupeř na tom byl ještě hůř,“ poznamenal Luboš Hájek s tím, že týmová spokojenost mohla panovat jen se střeleckou produktivitou a u A. Vrabcové s výbornou hrou hlavou.

Oba celky nastoupily do zápasu poprvé od neděle 6. listopadu 2022, kdy čáslavské dívky vyhrály mistrák ve Zbraslavicích 6:3.

Čáslavandy odehrají generálku v sobotu 25. března od 13 hodin na umělé trávě se sdruženým týmem Malína a Hlízova, jemuž patří v tabulce po podzimu třetí příčka. „Očekávám, že tento soupeř nás prověří víc a ukáže nám, jestli nás tréninkové snažení od poloviny ledna posunulo správným směrem. Ale trochu se toho vzhledem k docházce i morálce bojím,“ dodal Luboš Hájek.

Branky a asistence Čáslavi: L. Vokounová (E. Panýrková) - 1:1, L. Vokounová (bez asistence) - 2:1, A. Vrabcová (E. Bednářová) - 3:1, E. Panýrková (N. Levinská) - 4:1, I. Ondráčková (E. Panýrková) - 5:1, E. Panýrková (I. Ondráčková) - 6:1, E. Panýrková (Kar. Rozsypálková) - 7:2, N. Levinská (A. Vrabcová) - 8:2. Rozhodčí: L. Kracík. Hrací doba: 2x 40 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, A. Vrabcová, K. Volencová - L. Vokounová, I. Ondráčková, L. Hájková, N. Levinská - E. Panýrková. Průběžně střídaly: P. Havránková, V. Vránová, E. Bednářová, Kar. Rozsypálková, N. Veselá, R. Cunningham. Trenér: L. Hájek.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!