SC XAVEROV HORNÍ POČERNICEČÁSLAV
147_20240430_091055.jpg
1156_20240409_090854.jpg

Prohra s kvalitním soupeřem

V dalším kole se čáslavská U12 střetla s Xaverovem. Čáslavští v minulém kole prohráli na domácí půdě a propadli se na 10. místo tabulky. Domácí se drží v první polovině tabulky a náleží jim 6. místo. Poslední duel skončil 11:8 ve prospěch domácích, kdy čáslavští doháněli skóre v poslední třetině.

SC Xaverov Horní Počernice - Čáslav 13:6 (11:3)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Konečně jsme vstoupili dobře do utkání, tím že jsme dali první branku my. I když ve třetí minutě už byl stav 1:1. Ale je to mnohem lepší, než kdybychom museli skóre dohánět, jako v minulých zápasech.“
„Co nám nevyšlo, byl vstup do druhé třetiny, kdy jsme po osmi minutách dostali 4 branky. Zbytečně jsme nechávali mezery v obraně a ve výsledku jsme tam stáli jako namalovaní. Soupeř na tom byl herně i kombinačně lépe. My jsme se to snažili dohnat bojovností a důrazem. Ale to bohužel nestačilo. V poslední třetině byl zápas vyrovnaný, ale to přisuzuji tomu, že měl soupeř nahráno.“
„Jsem rád, že i v tomto počasí si kluci mákli a nevypadalo to jako minulý týden. Kluci se snažili o kombinace, na které se dalo koukat. Myslím si, že jsme nepodali špatný výkon, ale výborný také ne. Soupeř byl kvalitní a měl v zápase navrch.“

Branky: 2x Dudych, 2x Junek, Pavelka, Hortenský.

Sestava: Adamčík, Šimek, Váňa, Dudych, Feierfeil, Perclová, Hortenský, Junek, Smutný, Pavelka.