SK Sparta KolínČÁSLAV
11:1
ne 15. 10. 2023 10:00 @ Brankovická / tráva č.2, ČDŽ U 12 C, 11. kolo

Prohra s lídrem tabulky

V dalším kole žákovské divize se čáslavští vydali na půdu lídra tabulky. Kolín v této sezóně ještě neprohrál a nastřílel soupeřům neuvěřitelných 141 branek. Čáslavští věděli, že utkání nebude jednoduché, ale i tak se snažili o kombinaci. První třetinu si domácí vytvořili náskok šesti branek. Každou další třetinu domácí vstřelili další dvě branky, a tak konečné skóre znělo 11:1.

Kolín - FK Čáslav 11:1 (6:1)

Hodnocení trenéra Vlasty Smutného:

„Na začátek bych rád řekl, že výsledek je zasloužený! Kolín je ve fázi, kdy řeší už taktické a herní rotace, těžiště hry, kombinační věci apod. Trenér Pikner v Kolíně dlouhodobě odvádí skvělou práci. S hráči nemusí řešit individuální technické dovednosti, jako je zpracování, nahrávka, bránění, rozehrávka a útočení jako to je u nás.“
My jsme ve fázi, kdy jsme zápas odpracovali, ale neustále nás sráží individuální hloupé chyby, které nám kazí celkový herní dojem. V zápase jsme byli všude pozdě, dlouho nám trvá, než balon dostaneme do klidu a nahrajeme si.“
Nicméně můžeme mít čisté svědomí, že jsme v tuto chvíli v zápase hráli to na co máme. Kluci bojovali, možná jen jsme mohli proměnit ještě některé šance, které jsme měli.“
Do Kolína jsme určitě nepřijeli jen bránit, protože takový fotbal v této kategorii nikdo hrát doufám nechce. I když jsme byli pod tlakem, tak jsme hráčům neustále říkali, ať nechají balon na zemi a snaží se hrát fotbal. Zápas bych pro nás definoval “školou fotbalu“.“
Doufám, že naši hráči poznali, jak se fotbal nechá hrát a pomůže nám to motivačně do dalších tréninků a zápasů.“

Branky: Hortenský

Sestava: Horáček, Dalešický, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Smutný, Šafařík, Šimek, Váňa, Vančura, Perclová, Vilímek, Babák