FK Admira PrahaČÁSLAV
8:6
čt 28. 9. 2023 10:00 @ Admira / UMT, ČDŽ U 12 C, 3. kolo

První třetina na výhru nestačila

O státním svátku 28. 9. se čáslavští vydali směr Praha, a to konkrétně na Admiru. Čáslav odehrála výbornou první třetinu, bohužel již na tento výkon nedokázali ve zbytku zápasu navázat. Čáslavští měli sice více šancí, ale bohužel se je nepodařilo proměnit. Následně iniciativu přebral soupeř, který skóre otočil a již nepustil.

Admira Praha - Čáslav 8:6 (1:4)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka:

„Dnešní zápas mě hodně překvapil i zklamal. Byl jsem hodně překvapený z první třetiny, kdy jsem tu teď týden nebyl a děti hrály fotbal. Opravdu pěkný fotbal, na který se hezky koukalo. Mohli jsme přidat mnohem více branek a naše skóre se mohlo blížit k desítce.“
Bohužel po první třetině už se kluci radovali jako by zápas již vyhráli, takže jsme jim kladli na srdce, ať ve výkonu pokračují. Byl to přesný opak. Přestali jsem běhat a soupeř přidal. A tak po druhé třetině vedl soupeř 5:4.“
Poslední třetina byla vyrovnaná, hrálo se nahoru dolů. My jsme měli problém se zakončením a soupeři tam dnes spadlo téměř vše. Do situace, že soupeř bude vést jsme se vůbec neměli dostat. Špatně jsme přistoupili k druhé třetině a soupeř nás hned trestal.“
Pozitivní je první třetina, ve které mi kluci ukázali, že umí hrát fotbal a celé je to o chuti a běhání. Hráli jsem pěkný fotbal, který ocenil i trenér hostů. Toho si cením, bohužel na body to nestačilo.“

Branky: 3x Hortenský, Babák, Vilímek, Klapal.

Sestava: Horáček, Babák, Dalešický, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Smutný, Šafařík, Šimek, Vančura, Perclová, Vilímek, Klapal.