ZÁPYČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
195_20220204_104939.png

Sobotní zápas A-týmu s celkem SK Zápy odložen

Až do tohoto víkendu se čáslavskému áčku vyhýbalo rušení a odkládání přípravných zápasů. Sobotní duel zimního turnaje v Brandýse nad Labem proti třetiligovému celku SK Zápy je však odložen! Na vině je špatná koronavirová situace v týmu našeho soupeře.

Bohužel nám odpadá zajímavá zápasová prověrka. Řešili jsme ještě další dva soupeře ze třetí ligy, ale ani jeden nakonec nedopadl,“ povzdychl si trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Zápasové zatížení nahradíme pátečním modelovým utkáním namixovaných týmů áčka a juniorky. Na víkend hráči dostanou individuální plán,“ uvedl Svoboda.

„Po měsíci v tréninku klukům nakonec možná prospěje fakt, že mají o víkendu volno od týmové akce. Vše si vynahradí v dalším týdnu, kdy máme v plánu čtyři tréninkové jednotky a utkání s třetiligovým béčkem Pardubic,“ uzavřel.