873_20230906_085425.jpeg

Soustředění mladších žáků v Teplicích nad Metují

Těsně před začátkem divizní soutěže se mladší žáci vydali na soustředění do Teplic nad Metují, kde nabírali fyzičku a sílu na nadcházející sezónu.

Soustředění probíhalo od středečního rána 30.8. až do sobotního dopoledne 2.9. Kluci měli naplánované náročné soustředění. Plán dne začínal vždy v 6:45 budíčkem a následnou rozcvičkou. Od 8:00 byly snídaně v podobě švédských stolů. Po 9 hodině začínal trénink na místním hřišti, které bylo ve výborném stavu! Po ranním tréninku byl v plánu oběd a polední klid. Od 14:15 již probíhal druhý trénink na travnatém hřišti. Následovala svačina a druhá část odpoledního tréninku.

Večeře byla v plánu na 18 hodinu. Poslední trénink byl po večeři, tento trénink už byl relaxační a zaměřen na protahování po tak náročném dni. Soustředění poté vyvrcholilo prvním mistrovským utkáním proti Slavii Hradec Králové.

Do soustředění byl zakomponován i videorozbor zápasu U12, kde kluci konečně viděli jaké chyby dělají. Spousta kluků ani nevěřila tomu, kolik chyb během zápasu udělají.

Kluky musíme pochválit za to, jak soustředění odmakali. Bylo vidět, že jsou unavení a i přesto do tréninku dávali 100%. Nyní máme dobrý základ na podzimní část sezóny, ale tím to nekončí. Je třeba nadále chodit na tréninky a rozvíjet své dovednosti a týmovou hru.