Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 1350 článků.
1376_20241020_092005.jpg

Derby s uhlíři jsme prohráli už na začátku zápasu!

11. kolo I. A třídy, skupina B nabídlo další regionální derby, ve kterém se střetly nejen celky z Kutnohorska, ale narazili na sebe i dva sousedi v tabulce: Na hřiště fotbalistů FK Uhlířské Janovice dorazila čáslavská rezerva, která na svého soupeře před utkáním ztrácela jeden bod:

1375_20241019_004627.jpg

Konec neporazitelnosti. Votrokyně byly jasnými pány

Až v šestém zápase druhé dorostenecké ligy poznaly hořkost porážky fotbalistky Čáslavi. Byla to však pořádná ťafka, vždyť na hřišti královéhradecké rezervy obdržely v sobotu 12. října dvanáct gólů, aniž by samy nějaký vstřelily.

1374_20241018_091800.jpg

Fotbalisté Čáslavi vyzvou v neděli na domácí půdě MFK Dobříš

Již jen dvakrát se fotbalisté Čáslavi představí v podzimní části páté ligy na domácí půdě. V neděli 20. října přivítáme na domácí půdě celek ze spodku tabulky MFK Dobříš. Po výhře v posledním kole a zaváhání Velimi se Čáslavští poprvé osamostatnili na vedoucí příčce tabulky. Své postavení tak budou chtít potvrdit i v domácím zápase s celkem z Příbramska.

1371_20241016_084824.jpg

U13 si poradila s ČAFC Praha

Po postupu v Planeo Cupu čekal čáslavské další druholigový soupeř, a to ČAFC Praha. Hosté měli tři body v tabulce a vítězstvím by se dotáhli na Čáslav, která měla šest bodů. Již v úvodu utkání se čáslavští ujali vedení, které do konce zápasu nepustili. I když se hosté v úvodu druhé třetiny domácím přiblížili, čáslavští dokázali odpovědět a gólový rozdíl navýšit. Tři body zůstaly v Čáslavi.

1369_20241014_092154.jpg

Postup do kvalifikace na finálový turnaj Planeo Cup

Ve druhém předkole Planeo Cupu se čáslavští vydali na úplně druhou stranu, než jsou zvyklí ze své soutěže, a to do Hlinska. Tentokrát se hrálo o tři postupová místa, a tak čáslavští měli padesáti procentní šanci postoupit. Ale nikdo jim postup nedal zadarmo. Nakonec po dvou prohrách a třech výhrách se čáslavští se ziskem devíti bodů usadili na třetím místě a postoupili do závěrečné kvalifikace.