Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 399 článků.

Skvělou divizní jízdu zakončila Čáslav na pátém místě tabulky

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou povedenou divizní sezónu. Mladý tým trenéra Jakuba Svobody po podzimu obsadil senzační čtvrtou pozici. Čáslavští v jarní části sezóny získali čtyřiadvacet bodů, tedy stejný počet jako na podzim. V konečném účtování to nakonec znamenalo pátou pozici, ve prospěch čtvrtých Kosmos hrálo aktivnější skóre.

Na dívčí výběr zbyly ve finálovém turnaji jen brambory

Krajský finálový turnaj okresních dívčích výběrů hostila v úterý 21. června Čáslav. Mezi devíti týmy nechyběla ani reprezentace Kutnohorska. Do ní byla nominována šestice fotbalistek z pořádajícího klubu, i když do utkání se jich nakonec zapojilo pouze pět.

404_20220627_111722.jpg

Oslavy 120 let FK Čáslav se povedly, charitativní zápas PRO JAKOUBKA vynesl čtyři sta tisíc korun!

Fotbalový klub v Čáslavi slavil o tomto víkendu 120 let od svého založení. Po pátečním letním kině se hlavní program uskutečnil v sobotu 25. června. Stěžejním bodem dne byl charitativní zápas staré gardy Čáslavi proti týmu slavných osobností ze světa sportu a kultury Real TOP Praha. Bezprostředně po jeho skončení předali pořadatelé akce Petru Jandovi šek na částku čtyři sta tisíc korun! Výtěžek z utkání tak putuje synovi Petra Jandy, malému Jakoubkovi, který utrpěl vážné poranění míchy.

403_20220623_142543.jpg

U9 na krajském finále obsadila bramborovou pozici

V závěrečném turnaji jsme se na domácí půdě zúčastnili krajského finále přípravek. Jelikož se hrál turnaj odlišným systémem, než známe, kdy tým se rozdělí na dvě mužstva a hraje se na dvou hřištích současně, tak jsme museli mužstvo doplnit i o hráče ročníku 2015.

402_20220623_141039.jpg

Čáslavští zanechali na turnaji O pohár Jožky Silného v Kroměříži dobrý dojem

Tým FK Čáslav U 14 dostal pozvání k účasti na třídenním turnaji 24 týmů s mezinárodní účastí, který se konal od 17. do 19. června v Kroměříži. Pozvání jsme přijali a s vědomím, že nás čeká 8 zápasů 2 x 20 minut, tým posílili o čtyři hráče z kádru U15 (2x 2008, 2x 2007). V pátek ráno “tabulková vlajková loď FK Čáslav“ vyrazila vlakem na Moravu. Po příjezdu oběd, ubytování a rychle na hřiště.

400_20220623_140439.png

Čáslavští ukončili sezónu prohrou

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Poslední zápas se nám vůbec nepovedl, přitom bylo celé jaro vidět, jak se kluci zlepšují a dělají pokroky. Asi je to tím, že jsou mladí a nemají stálé výkony. Tentokrát se to ale sešlo a nám se tento zápas opravdu nepovedl.“

399_20220623_140004.jpg

Vítěznou derniéru zařídil mazácky proměněný přímý kop

Derniéra v okresním přeboru mladších žáků byla pro čáslavské fotbalisty kategorie U11 v neděli 19. června v Křeseticích velmi napínavá, kvůli teplému počasí i snaživému soupeři dost náročná a měla díky proměněné standardní situaci v závěru utkání šťastný konec.