Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 1150 článků.

U17 na jaře stále bez bodu

Očekávaný těžký začátek jarní části soutěže se bezezbytku potvrdil. Úzký kádr kosí častá zranění a nemoci, a tak v zápasech musí nastupovat nejen hráči, kteří již byli posunutí do U19, ale navíc jsme rádi za pomoc kluků z U15. Po nezdarech z úvodních dvou kol nás navíc čekaly dva zápasy s týmy z top 4. V pátém kole doma se Žižkovem body nevisely vysoko, ale srazily nás chyby a lacino inkasované góly.

Prohra s kvalitním soupeřem

V dalším kole se čáslavská U12 střetla s Xaverovem. Čáslavští v minulém kole prohráli na domácí půdě a propadli se na 10. místo tabulky. Domácí se drží v první polovině tabulky a náleží jim 6. místo. Poslední duel skončil 11:8 ve prospěch domácích, kdy čáslavští doháněli skóre v poslední třetině.

Kouč Junek bere bod jako ztrátu, jeho tým nevyužil dlouhou přesilovku

Bod zvenku je sice dobrý, trenér čáslavského béčka Vratislav Junek jej ale bere jako ztrátu. Jeho tým hrál bez branek v dalším zápase I.A třídy na půdě mělnické Pšovky a to hrál padesát minut proti deseti. „Beru to jako ztrátu,“ podotkl kouč hostujícího mužstva. Potěšila ho alespoň druhá nula vzadu.

Čáslav dokázala otočit zápas s Letohradem. Rozhodl Peterka!

Dlouhých osm měsíců čekali fotbalisté Čáslavi a na radost z vítězství ze soutěžního zápasu. V zápase dvou posledních týmů tabulky museli svěřenci trenéra Romana Kučery skóre otáčet. O vítězství Čáslavi rozhodl přesnou hlavičkou deset minut před koncem útočník Peterka.

Doprovodný program nedělního zápasu s Letohradem

Oba dva domácí zápasy našeho A-týmu v jarní části divize se setkaly s diváckým zájem. V úvodním kole proti Chrudimi přišlo do Vodrant 250 diváků, proti Ústí nad Orlicí se stadion zaplnil bezmála šesti stovkami diváků! Také v zápase s Letohradem pro Vás čáslavský fotbalový klub tentokrát ve spolupráci s restaurací Na hřišti připravil doprovodný program a speciální akci!

Lídr tabulky naděloval

Předvelikonoční gólová pomlázka byla k vidění na UMT v Čáslavi už v páteční předehrávce ČDŽ U 15 C.

Slabý a bojácný výkon

Kluci nastoupili odhodlaně a rázně, přesně tak jak je potřeba, vedli jsme brzy 1:0 a najednou ústup do zajetých kolejí. Soupeř hrál rychle, agresivně (v rámci fair-play) a dohrával i zdánlivě ztracené míče. No a my jsme mu úplně odevzdaně uhýbali z cesty. Za celou zimu jsem neviděl, že by kluci po inkasovém góly svěsili hlavu a přestali se snažit respektive báli se útočit - na míč, na soupeře, na branku.

U12 nedokázala na domácím hřišti bodovat

V sobotu 30. 3. 2024 se ve Vodrantech konalo další kolo žákovské divize. U12 na svém umělém hřišti přivítala Slavii Hradec. Čekalo se vyrovnané utkání, protože celky od sebe dělily pouhé dva body. Hosté do Čáslavi přijeli s velkou chutí vyhrát, a tak si všechny tři body odvezli. Díky tomu také předskočili Čáslav v tabulce.