Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 586 článků.

Závěrečný turnaj ve Vlašimi

V poslední zápas se měla U11 utkat s Močovicemi. Bohužel soupeř má velkou marodku a tak se tento zápas odsouvá na jarní část. Místo toho U11 odjela do Vlašimi na turnaj, který se hrál systémem 7+1. U11 odehrála celkem pět zápasů po 25 minutách. Po prvních dvou výborných výkonech na kluky padla únava, a tak také vypadal zbytek turnaje.

U10 si zahrála na turnaji v Benešově

Přestože většina soutěží již skončila, tak nadále pokračujeme s tréninky a také jsme se rozhodnuli odehrát nějaké turnaje před koncem roku. Tento víkend jsme se vydali do Benešova na krytou umělou trávu, kde jsme poměřili síly s kvalitními týmy: FK Týnec nad Sázavou, MFK Dobříš, Sparta Kutná Hora, FA Praha a SC Xaverov Horní Počernice.

3 góly - 3 body - 3. místo

Podzimní soutěžní derniéra nás čekala na umělce Malšovické arény v Hradci Králové, kde jsme od první minuty potvrzovali roli zápasového favorita. Domácí zaslouží uznání za herní pojetí, kdy se snažili konstruktivní rozehrávkou dostávat míče na urostlé a rychlé útočníky. Kluci ale předvedli takový výkon, že si Třebešští míče moc neužili.

Čáslav si poradila s Třebeší

Poslední mistrovský zápas podzimní části sezóny měl být dle předpokladů v režii týmu FK Čáslav. První poločas na UMT v Hradci Králové tomu i odpovídal (0:2). Ve druhém poločasu hráči Třebeše zvýšili otáčky a 6. minut před závěrečným hvizdem bylo vyrovnáno (2:2). Vypadalo to, že je zaděláno na pořádné drama. Překvapení se nakonec nekonalo. Střídající Lukáš Zavadil dal dvě branky a rozhodl o tom, že tři body do tabulky si připíše FK Čáslav.

Zbraslavice vzdorovaly, rozhodl trhák v první půli

Posíleni dvě výhrami za sebou - v Tupadlech a se Zábořím nad Labem - nastoupili starší žáci Zbraslavic v neděli 6. listopadu do duelu s čáslavskými fotbalistkami. Ty chtěly potvrdit výsledkově úspěšný podzim a získat tři body.