Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 332 článků.

Parádní úvod sebral Zbraslavicím veškeré naděje

Podle ideálního scénáře z pohledu čáslavských dívek se v neděli 24. dubna začalo vyvíjet jejich mistrovské utkání ve Zbraslavicích. Dokonale využily sklon hřiště a příznivý vítr k tomu, aby po deseti minutách vedly nad soupeřem třígólovým rozdílem.

Cesta za výhrou s Hlízovem nabrala bleskové tempo

Druhou vítěznou radost v jednom týdnu si dopřáli čáslavští fotbalisté kategorie U11. Po výhře v přípravkovém pohárovém derby uspěli po třech dnech také v neděli 24. dubna v mistrovském zápase okresního přeboru mladších žáků s Hlízovem.

Čáslav jede ve středu do Vysokého Mýta

Fotbalisty Čáslavi čeká již zítra další kolo divizní skupiny C. V předehrávaném zápase 23. kola zavítají svěřenci trenéra Jakuba Svobody na půdu druhého celku tabulky – SK Vysoké Mýto.

Mladší dorostenci prohráli derby s Kolínem

Divizní derby s nejbližším soupeřem v soutěži domácí nezastihlo v ideálním rozpoložení a po mdlém výkonu prohráli 0:2. Celé utkání se neslo v bojovném duchu, s čímž se lépe popasovali hosté, v o obou poločasech vstřelili po jedné brance, a proto vyhráli.

Čáslavské pohárové derby nabídlo devatenáct gólů

Předposlední kolo základní části pohárové soutěže starších přípravek proti sobě svedlo čáslavské týmy kategorie U11 a U10. Derby nabídlo ve čtvrtek 21. dubna na umělé trávě gólové hody umocněné zápalem všech mladých fotbalistů do oblíbené hry.