Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 1150 článků.

Gól do šatny zhatil naděje Čáslavi na bodový zisk s lídrem soutěže

Parádní návštěva 590 diváků měla Čáslavi pomoci v boji o bodový zisk proti vedoucímu celku tabulky z Ústí nad Orlicí. V prvním poločase domácí podali srdnatý výkon. Ovšem v jeho závěru fauloval Peca na hranici pokutového území a nařízený trestný kop proměnil parádní ranou v rozhodující gól utkání hostující Bednář.

Favorit z Teplic přece jen unikl nemilému překvapení

Podle papírových předpokladů se měl stát druholigový duel dorostenek Čáslavi a Teplic v sobotu 16. března jednoznačnou záležitostí týmu ze severních Čech. Ovšem nestalo se tak a velký favorit byl rád, že se nakonec protrápil k těsnému vítězství.

Program našich týmů na víkend 23. - 24. března

Jaké zápasy čekají týmy FK Čáslav o nadcházejícím víkendu 23. – 24. března? Podívejte se na přehled utkání. Tučně jsou vyznačena utkání na domácí půdě. V neděli navíc při domácím utkání proběhne akce FANDÍME SPOLEČNĚ!

Zápas který jsme měli vyhrát

Do utkání jsme zase vstoupili trochu vlažně, trvalo než kluci chytili tempo a tak jsme po 10minutách prohrávali 0:3. Opět se ale ukázal charakter bojovníků, kluci nesložili zbraně a odměna přišla záhy - 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 5:5, 6:5. Takový byl vývoj skóre až do konce druhé třetiny.

V zápase s Ústím nad Orlicí budeme FANDIT SPOLEČNĚ!

Celoklubová akce FANDÍME SPOLEČNĚ se uskuteční v neděli 24. března odpoledne v čáslavských Vodrantech. Na stadionu Pod Hrádkem se od 15 hodin utká domácí áčko v divizním zápase s lídrem tabulky – Jiskou Ústí nad Orlicí. Pro děti a dospělé je v areálu fotbalového klubu připraven bohatý doprovodný program!