Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 332 článků.
296_20220425_104859.jpg

Čáslavská juniorka přivezla z Luštěnic bod za bezbrankovou remízu

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Luštěnic. Na půdě tabulkového souseda uhráli čáslavští mladíci bezbrankovou remízu. Do utkání zasáhla v dresu Čáslavi řada dorostenců, kteří se v zápase neztratili. Špičák dokonce v závěru zápasu trefil břevno branky domácích!

295_20220425_083308.jpg

Čáslav ukořistila další tři body, dvě branky vstřelil Karel Hejný

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím stadionu přivítali celek SK Poříčany. Domácí na zisk tří bodů zadělali dvěma slepenými brankami Hejného v prvním poločase. Ve druhém dějství hosté snížili z pokutového kopu. Pojistku výsledku dala Čáslavi až třetí branka Slavíka deset minut před koncem zápasu.

294_20220423_081735.jpg

Čáslav v neděli vyzve šestý tým tabulky – SK Poříčany

Fotbalisté Čáslavi ve 22. kole divizní skupiny C na domácím stadionu Pod Hrádkem přivítají v neděli 24. dubna od 17 hodin SK Poříčany. Hosté na čtvrtou Čáslav ze šestého místa ztrácejí pět bodů. Čáslavští po sérii tří výher v řadě v posledních dvou utkáních urvali pouze jeden bod, za domácí remízu s Velkými Hamry. V posledním kole pak svěřenci trenéra Jakuba Svobody prohráli v Náchodě 1:3!

292_20220422_095500.jpg

Velký špatný. Ještě že zafungovala nacvičená souhra

Zapomenout na nešťastný zápas v Tupadlech hodlaly čáslavské fotbalistky hned v následujícím duelu se sdruženým týmem starších žáků z Malešova a Křesetic. Sice to v neděli 17. dubna z jejich strany ve druhé půli drhlo, ale splnit záměr se jim nakonec podařilo.

291_20220421_084318.jpg

Přesilovka po celý zápas k bodům ve Zruči nevedla

Ve výhodné pozici se ocitli čáslavští fotbalisté kategorie U11 v sobotu 16. dubna v utkání okresního přeboru mladších žáků ve Zruči nad Sázavou. Jiskra totiž měla po celou dobu v sestavě o jednoho hráče méně, ale ani tahle skutečnost hostům k bodům nepomohla.

290_20220421_082922.jpg

Václav Slavík odehrál za Středočeskou reprezentaci celé utkání, jeho tým vyhrál na penalty

Zajímavé utkání nabídlo první kolo národní kvalifikace UEFA Regions Cupu, které se hrálo ve středu v Doksech. Domácí tým Libereckého kraje hostil reprezentaci SKFS. Středočeši postoupili do čtvrtfinále po penaltovém rozstřelu. Barvy Čáslavi hájil ve výběru Středočeského kraje Václav Slavík, který odehrál celé utkání. Další nominovaný Jan Hannich se zápasu nezúčastnil z pracovních důvodů.