ČÁSLAVFC Sellier & Bellot Vlašim
7:1
so 28. 5. 2022 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 19. kolo

Starší žáci rozstříleli Vlašim!

Ani silné poryvy větru, kombinované s deštěm nebránily oběma týmům, aby vstoupily do zápasu silně útočně naladěny, a tak se stále bylo na co koukat.

FK Čáslav - FC Sellier & Bellot Vlašim 7:1 (1:0)

Sám na brankáře hostů postupoval několikrát Čertek, pak i Trzaskalik, ale skóre zápasu se neměnilo. Na druhé straně zvonilo břevno naší brány a v dalších případech musel Skokan ukázat své brankářské umění. Proměňování šancí bylo pro oba týmy velkým problémem.

Jediné branky jsme se v prvním poločase přece jen dočkali. Jako vždy aktivní, pracovitý a technicky zdatný Šic zaměstnal tři obránce a nahrál přes celou bránu nabíhajícímu Čertekovi, který rozvlnil síť v bráně našeho soupeře.

Do druhého poločasu nastupujeme nažhaveni přidat další branky a získat domácí vítězství. Naše snaha se mírně naruší čtyři minuty po poločasové přestávce. Zahráváme rohový kop, hosté z Vlašimi vyřeší celou situaci dlouhým odkopem. Míč se dostane k útočníkovi hostů, který díky své rychlosti si poradí s dvěma našimi obránci a nakonec obejde i našeho brankáře a srovná na 1:1.

Po pětiminutovém útlumu po obdržené brance přichází náš "brankostroj", který zastaví až závěrečný hvizd hlavního rozhodčího.

50. 2:1, Resl nezvykle levou nohou po přihrávce od Šice.

55. 3:1, Šic nahrál Vrtdskému, který byl v zakončení nekompromisní.

61. 4:1, Katzer se na hřišti ještě ani neohřál a hned zužitkoval nahrávku od Resla

66. 5:1, Hájek hezkou průnikovkou uvolnil Koryčánka a ten v klidu zakončil.

67. 6:1, po minutě znovu Koryčánek navýšil skóre, míč mu připravil Vrdský.

70. 7:1, výše jmenovaní si vyměnili role, branka Vrdský, asistence Koryčánek

Hodnocení trenérů:

„Pochvala patří všem našim hráčům. Na vítězný zápas jsme si museli dlouho počkat, a tak i výběr vítězného pokřiku nějakou dobu trval. Už teď se všichni těší na zápas do Svitav,“ řekli trenéři Paták a Peška.

Branky Čáslavi: 15. Čertek (Šic), 50. Resl (Šic), 55. Vrdský (Šic), 61. Katzer (|Resl), 66. Koryčánek (Hájek), 67. Koryčánek (Vrdský), 70. Vrdský (Koryčánek)

Čáslav: Skokan - Novotný (60. Hájek), Kovář, Krejza, Resl - Trzaskalik, Koryčánek, Jeřábek, Holý (60. Katzer) - Šic, Čertek (41. Vrdský). Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.