SK Vysoké MýtoČÁSLAV
4:8
ne 1. 10. 2023 10:00 @ Vysoké Mýto - tráva č.2, ČDŽ U 12 C, 9. kolo

Tři body ve Vysokém Mýtě

V 9. kole divize mladších žáků se čáslavští vydali do Vysokého Mýta. Soupeř prozatím nezískal žádný bod, a tak měl motivaci do zápasu vletět naplno. Čáslavští začali dobře, když si v první třetině opět vytvořili tří brankový náskok. Tentokrát v druhé třetině nepolevili a náskok si udrželi. Po druhé třetině bylo skóre 1:5. Poslední třetinu byly šance na obou stranách a oba týmy přidaly tři branky.

Vysoké Mýto - Čáslav 4:8 (1:5)

Hodnocení trenéra Vlasty Smutného:

„Zápas se hrál v podobném duchu jako předchozí na Admiře s tím rozdílem, že jsme zlepšili druhé dvě třetiny v nasazení a pohybu. První třetinu jsme začali aktivně a bylo tam dost fotbalových věcí z naší strany.“
Potýkáme se s problémem, kdy soupeři s námi nechtějí hrát fotbal, nechtějí hrát po zemi a spíše odkopávají balony. My jsme se bohužel 2 a 3 třetinu přizpůsobili hernímu stylu soupeře a ze zápasu se stalo bojovné a nepohledné utkání. Kluci ale utkání zvládli a chystáme se na další zápas ve kterém změříme síly s Náchodem na domácím hřišti.“
Musíme zapracovat na tom, abychom v zápasech byli dominantní a hráli co je nám vlastní celých 90 minut.“

Branky: 5x Hortenský, Váňa, Vilímek, Junek.

Sestava: Horáček, Babák, Dalešický, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Smutný, Šafařík, Šimek, Váňa, Perclová, Vilímek.