MFK ChrudimČÁSLAV
st 6. 9. 2023 17:00 @ V Průhonech / UMT, ČDŽ U 12 C, 1. kolo
881_20230907_132518.jpg

U12 dostala nášup v Chrudimi

Ve středu 6. 9. se čáslavská U12 vydala na dohrávku prvního kola do Chrudimi. Čáslav nezačala nejlépe když už v druhé minutě prohrávala. Bohužel z čáslavské strany tomu chybělo vše, co je k fotbalu potřeba, a tak se ukazatel skóre zastavil až na 20 brankách!

Chrudim - Čáslav 20:2 (9:0)

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Dnes jsem z našeho výkonu hodně zklamaný. Místo toho, abychom navázali na výkon se Slavií HK, tak jsme dělali přesný opak. Chrudim byla všude důraznější, rychlejší, pohyblivější, prostě hrála fotbal. My jsem po prvních dvou brankách dali hlavu dolů a zápas pro nás skončil. Chyběla mi tam chuť něco se zápasem udělat. Občas tam byly náznaky, že jeden dva hráči chtějí, ale to je málo, pokud je na hřišti sedm hráčů.“
V uvozovkách je mi jedno, kolik jsme dostali branek. Koukám na to, jakým stylem jsme je dostali, že jsme se na ten zápas prostě vybodli. Kdyby se nedařilo a kluci se snažili, tak neřeknu nic, ale v tomto zápase chybělo opravdu všechno. U některých kluků mi chybí emoce, kdy po zápase, ve kterém dostanu dvacet branek, jsem v pohodě a po zápase už se směju (neprožívám to). Já tuto prohru budu rozdýchávat minimálně do konce týdne. Více k zápasu nemám.“

Branky Čáslavi: Hortenský, Feierfeil.

Čáslav: Horáček, Babák, Hortenský, Feierfeil, Junek, Pavelka, Smutný, Šafařík, Šimek, Váňa, Vančura, Perclová, Vilímek.