145_20211119_114323.jpg

U12: Hodnocení podzimní části sezóny

Podzimní část sezóny kategorie U12 zhodnotili trenéři Peter Mráz a Václav Vondra.

Tréninkový proces

Na začátku sezóny jsme se malinko seznamovali s rozestavením 7+1. Kluci se učili vnímat větší prostor než byl ve starší přípravce. Velký důraz jsme kladli na aktivitu hráčů bez míče. Tohle nás trápilo skoro v každém zápase . Dalším z cílů bylo přepínání hráčů po ztrátě míče, snaha získat znovu míč a snaha rozehrávat konstruktívně od brankáře. Někdy se nám to v zápasech dařilo více někdy méně.

Mistrovská utkání

Pro nás byl hrozně důležitý druhý mistrovský zápas se Slavii Hradec Králové, kdy jsme poprvé vyhráli v sezóně a kluci nabrali sebevědomí. Tím jsme nastartovali sérii pěti zápasů bez prohry. Zápasy s Mladou Boleslaví, FK Pardubice, Hradecem Králové nám ukázaly, že máme ještě na čem pracovat. Kvalita těchto týmů je zatím na vyšší úrovni, ale kluci podali snaživý výkon i proti těmto týmům.

Musíme pochválit kluky za výbornou tréninkovou morálku (docházka, pracovitost a snaha se rozvíjet). Doufáme, že v tom budeme nadále pokračovat. Nakonec bych chtěl poděkovat rodičům za obětovaný čas a spolupráci.