147_20240430_091055.jpg
1087_20240214_123312.jpg

U12 na soustředění ve Vlašimi

Prvního února se čáslavská U12 sešla v brzkých ranních hodinách v Čáslavi, aby se společně vydala na zimní soustředění do Vlašimi. Zde je čekal náročný tréninkový plán, ve kterém byla zahrnuta i regenerace. V rámci soustředění U12 sehrála i dvě přátelská utkání.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Soustředění probíhalo ve Sporthotelu ve Vlašimi. Ještě ve čtvrtek dopoledne jsme stihli tréninkovou jednotku, a to lehký běh po Vlašimi. Denní rutina na soustředění probíhala zhruba takto: snídaně, dopolední tréninková jednotka (TJ), oběd, poobědová pauza, TJ, svačina, hala nebo video rozbor, večeře a po náročném dni regenerace v bazénu.“

Děti celé soustředění odmakaly na 110 %, i když se některým chtělo více a některým méně. Doufám, že i přes velkou náročnost soustřední děti bavilo, protože mělo velkou variabilitu. Nebyly to pouze tréninky na hřišti, ale také v hale, v bazénu a přátelská utkání. Na soustředění jsme měli k dispozici i dva video rozbory z utkání, které jsme odehráli již dříve. Myslím si, že tento video rozbor měl velký přínos , protože se někteří viděli poprvé z jiného pohledu.“

V rámci soustředění jsme sehráli i dvě přátelská utkání, a to s Vlašimí a RMSK Cidlinou. První utkání jsme odehráli v pátek podvečer s Vlašimí, kde se mi líbilo zejména nasazení kluků a chuť do hry i po náročném dni. Druhé utkání s Cidlinou jsme odehráli na konci soustředění, a to až v neděli odpoledne na UMT v Čáslavi. Na dětech byla znát značná únava po náročném soustředění, ale i tak ze sebe dostali poslední zbytky energie, aby zápas odehrály.“

Na soustředění bylo celkem 17 dětí, za což jsem moc rád. Z mého pohledu se soustředění vydařilo, až na to, že došlo ke zranění Vandy. Ale doufám, že je to jen něco lehkého a znovu se připojí k týmu. Všem dětem moc děkuju za vzorné chování. S nikým jsme neměli žádný problém a vše proběhlo v klidu.“