ČÁSLAVFC Slavia Hradec Králové
so 30. 3. 2024 15:00 @ Vodranty - UMT, ČDŽ U 12 C, 20. kolo
1149_20240404_095012.jpg

U12 nedokázala na domácím hřišti bodovat

V sobotu 30. 3. 2024 se ve Vodrantech konalo další kolo žákovské divize. U12 na svém umělém hřišti přivítala Slavii Hradec. Čekalo se vyrovnané utkání, protože celky od sebe dělily pouhé dva body. Hosté do Čáslavi přijeli s velkou chutí vyhrát, a tak si všechny tři body odvezli. Díky tomu také předskočili Čáslav v tabulce.

FK Čáslav - Slavia Hradec Králové 5:6 (2:4)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Vysvitlo sluníčko, hrálo se na umělce a nám se nechtělo běhat. Podmínky jsou pro oba týmy stejné, ale na nás to počasí působí asi trochu více. Začátek zápasu jsme zase prospali a celý zápas nám chybělo nasazení. Když jsem viděl, že se nechceme nabízet a jen stojíme, připomnělo mi to jarní utkání s Chrudimí, kde jsme dostali dvacet branek. V tomto zápase jsme měli štěstí, že to nebyl tak kvalitní soupeř a nepotrestal nás více.“
„Zápas se nám vůbec nepovedl a za předvedený výkon jsme si zasloužili prohrát. K vidění tentokrát byly tak tři hezké akce z naší strany, a to bylo vše. Výkon, který stojí za vyzdvižení, je od Vandy, která se celý zápas snažila se skóre něco udělat. Povzbuzovala kluky a makala po celou dobu, co byla na hřišti. Za tento výkon klobouk dolů!“
„Co pro mě bylo největším zklamání, že z pěti střídajících hráčů, kteří byli na lavičce, nechtěl jít nikdo do hry a s výsledkem něco udělat. Nikdo z kluků už na hřiště ani jít nechtěl. V tomto zápase chyběl i týmový duch. Doufám, že se takové utkání nebude opakovat.“

Branky: 2x Vančura, Dudych, Šimek, Vilímek.

Sestava: Horáček, Smutný, Šimek, Váňa, Vilímek, Šafařík, Dudych, Vančura, Babák, Feierfeil, Perclová, Hortenský, Junek.