981_20231017_090608.jpg

U12 obsadila 4. místo v Planeo Cupu

Druhé předkolo Planeo cupu se konalo 11.10. v Čáslavi. U12 měla výhodu domácího prostředí. Do turnaje čáslavští vstoupili dobře, kdy s Chrudimí uhráli bod i když ještě minutu před koncem sahali po třech. Následně byly výkony U12 nahoru dolů, když na konci turnaje získaly 7 bodů a celkové čtvrté místo.

Hodnocení trenéra Vlasty Smutného:

„Do prvního zápasu s Chrudimí jsme nastoupili aktivně. Byl to zajímavý a pohledný fotbal na obou stranách. Z mého pohledu výsledek 3:3 byl pro nás nespravedlivý, 30 vteřin před koncem jsme ještě vedli 3:2. Nicméně pro nás byla i remíza dobrá s ohledem na to, že Chrudim máme v divizní skupině a cca 1,5 měsíce zpět jsme s nimi prohráli 20:2. Na hráčích je vidět posun.“
Druhý zápas jsme hráli s Vlašimí, kde jsme měli velkou smůlu na proměňování akcí. Prohráli jsme 2:0 ač jsme byli domácí tým, tak nám velice uškodilo atletické hřiště, protože snad nejhorší část z celého hřiště, co se týče kvality byla před naší brankou.“
Třetí zápas jsme hráli s Kutnou Horou. Kutná Hora mě velice překvapila svým nasazením, od nás jsme čekal trochu víc dominance a větší tlak před jejich brankou. Vyhráli jsme 2:1.“
Čtvrtý zápas jsme nastoupili proti Benešovu. Prohráli jsme 1:0, zápas se hrál nahoru dolů, hezké akce, bojovný výkon, bylo tam i dost fotbalovosti.“
Pátý a poslední zápas jsme hráli proti Pečkám. V tomto zápase hned od začátku dostali šanci hráči s menší minutáží. Hráli jsme dobře kombinačně, drželi jsme balon, moc věcí jsme soupeři nedovolili. Je jen škoda, že naše dominance a držení míče s kombinací byla od půlky po jejich vápno. Proto jsme vyhráli nejhubenějším možným výsledkem tedy 1:0.“
Celkově se mi turnaj líbil, nemohu říct, že by kluci nebojovali a nepracovali poctivě. Co se týče výsledků a herního projevu je na týmu vidět obrovský progres. Paradoxně nám neprospělo domácí prostředí… současný stav hřiště není přizpůsoben pro kombinační hru. Snažíme se hrát vše fotbalově, nezbavovat se balonu a bezmyšlenkovitě neodkopávat balon. Bohužel to na tomto terénu bylo velice těžké.“

Sestava: Horáček, Babák, Dalešický, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Smutný, Šafařík, Šimek, Váňa, Vančura, Perclová, Vilímek, Dudych, Feri.